Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Specna Arms SA-C07 dobry start z ASG?


Recommended Posts

Witam. Chciałbym zacząć swoja przygodę z Asg, szukałem informacji o replikach u Was na forum również obejrzałem dość dużo filmów na yt, niestety rynek asg jest dość duży, masa replik i osobie nie mającej doświadczenia ciężko jest wyszukać coś godnego uwagi. Prosiłbym Was o pomoc w wyborze repliki do kwoty 500-600 zł . Czy taka specna będzie dobra na niedzielne strzelanki a pewnie z czasem większe zawody? Zależy mi na tym żeby taka replika była w miarę uniwersalna ponieważ dopiero będę startował z przygoda asg i nie do końca wiadomo czy mnie to wciągnie. Szukać repliki z tworzywa czy szukać z metalu? Też czytałem różne opinie "lepiej wybrać dobry polimer niż kiepski znal" Trochę jestem zagubiony w tej masie informacji, szukam pomocy w podjęciu decyzji co wybrać by nie utopić kasy i nie stracić zapału do asg. A i szukam repliki w stylu m4 , raczej wszystkie Ak i pochodne odpadają. Z góry dziękuje za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...