Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dobra replika ASG


Recommended Posts

Witam, jestem tu nowy i poszukuję porady. Mam pytanie dotyczące repliki, mianowicie chodzi o tą: http://allegro.pl/karabin-elektryczny-m4-colt-xm-177-m83-asg-wwa-i6620389502.html

Dopiero bawię się w AirSoft, i zastanawiam się, czy taka replika będzie odpowiednia. Posiadam już niby replikę, ale jest ona męcząca (jest sprężynowa) na polu walki, gdyż jeśli tylko pojawia się większa grupka osób to nie mogę dosłownie nic zrobić, prócz wyeliminowania 1 osoby. Także tutaj pojawia się pytanie: czy ta replika podana w linku będzie odpowiednia? Z tego co widzę, ma ona dość mało FPSów i nie wiem, czy da się to jakoś zwiększyć czy nie. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Nie ma co kombinować, wystarczy trochę poczytać i dowiesz się jakie są najtańsze polecane elektryki.

 

- MP5 od Galaxy - około 330

- Plastikowe AK do CYMY - około 370

- G36 od JG - około 420 zł

- Plastikowe M4 od Specny (nowość ale podobno daje radę) - najtańsza wersja za około 460 zł

- Stalowe AKSU od BOYI - około 470 zł

 

Każda kolejna stówa daje o wiele większe pole do manewru.

Teraz zaczynają się promocje, więc można coś wyrwać taniej.

Link to post
Share on other sites

A jest coś z niższej półki cenowej? tak do max 270zł? jak jest już konieczność to do 300. Nie szukam jakieś arcymocnego karabinu wyborowego, tylko dość dobrą pukawkę elektryczną, żeby nie popsuła się po 10 dniach użytkowania i żeby kulki latały na więcej niż 5m.

Edit: i proszę, żeby to nie było coś w stylu kałacha, tylko bardziej eMki. Ak nie leży w moim guście oraz miałem je w rękach: średnio mi się po prostu z czegoś takiego użytkuje.

Edited by mrbialy1
Link to post
Share on other sites

Strzelałem z tego modelu, było spoko :icon_smile:

 

Ale na dole w ogłoszeniu jest dopiska

 

"cena obejmuje zestaw:

-replika

-ładowarka

-bateria

-dodatkowa sprężyna

-kolimator

 

cena za cały zestaw to :850zł (w tym juz wliczony koszt wysyłki) i możliwa negocjacja

 

zapraszam po wiecej informacji/zdjec na priv :icon_smile: "

 

Repliki używane na pierwsza replikę, to nie jest najlepszy pomysł. Chyba ze masz kogoś kto się na tym zna i sprawdziłby ją dla Ciebie.

 

Popieram.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Poddaję się.... jeśli ktoś się naprawdę na tym zna i może podesłać coś podobnego do Specna Arms albo innej dobrej firmy do 450 zł... NAWET używaną, to niech da linka, tylko błagam, niech to nie będzie nic na wzór Ak, i żeby to był szturmowiec, a nie PM czy coś takiego. Jeśli się uda to tak 300+ fpsów byłoby spoko.

Jedyne co znalazłem w sensownej cenie to takie cacko: https://www.olx.pl/oferta/m4a1-specna-arms-asg-CID767-IDq8baT.html#9cf61a4427

Edited by mrbialy1
Link to post
Share on other sites

Nikt Ci nie powie na podstawie zdjęcia jaki jest stan repliki i czy faktycznie znajduje się w niej to co sprzedajacy deklaruje. Jeśli nie kupujesz repliki od dobrego kolegi lub nie masz nikogo, kto mógłby na miejscu obejrzeć replikę i ma o tym pojęcie to odpuść sobie używki. Jeśli koniecznie chcesz emke i masz do dyspozycji 450 zl to już weź tę specnę core.

Link to post
Share on other sites

Skomplikowane to na podstawie fotki i opisu określić stan techniczny repliki. Większość tych replik masz opisanych w dziale technicznym, wystarczy użyć szukajki i poczytać. I jeżeli coś się spodoba to dogadać się ze sprzedawcą na jakiś okres na testy ( czy stan faktyczny odpowiada opisom) i kupować. Tylko wtedy trzeba mieć konkretnie dogadanego serwisa co oceni i sprawdzi sprzęt.

Link to post
Share on other sites

Dobrze, tak zrobię. Ale proszę, powiedzcie mi, czy za ta replika jest dobra jak za tę cenę?

 

Jeśli pytasz czy ta konkretna replika jest dobra nikt ci nie odpowie bo po zdjęciach nie da się ocenić stanu technicznego, ale jeśli masz na myśli czy ten model jest dobry to wystarczy poszukać na forum ułatwię ci sprawę :

 

http://forum.wmasg.p...01#entry2133787

 

Wracając do ogłoszenia (można z niego dużo wyczytać) wystarczy porównać cenę repliki z ogłoszenia i cenę nowej (nowa około 600zł)

do tego jest napisane jakie części są w niej zamienione (cena części po dodaniu raczej mała by nie była).

 

W mojej osobistej ocenie coś tu nie pasuje. Taka replika z takimi częściami w cenie 400zł ?

Inni może uważają inaczej.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Replika 600 zł

 

- sprężyna m120 - nie wliczam

- zębatki od ArmaTech - 85 zł na militaria.pl

- tłok, cylinder i dysza SHS - nie wiemy jakie dokładnie ale około 45zł + 40zł + 15zł = 100zł ceny z gunfire.pl

- komora Specna Arms - około 50 zł na broń.pl

- gumka HU Guarder - zależy jaka przyjmijmy 25 zł

- preclufa Guarder 363 - około 130zł na taiwangun.pl

- silnik EG max 1000 Tokyo Marui - 36$ na amazonie czyli około 125 zł

- okablowanie niskooporowe z T-connectorem - nie wliczam

 

- zawieszenie i lipo gratis - czyli powiedzmy 90zł za lipo (ceny ze sklepów rc)

 

Replika - 600 zł Części - około 515 zł Lipo - 90 zł razem 1240 zł

 

Dlatego coś mi nie pasuję w cenie za tą replikę w ogłoszeniu.

Może ceny źle sprawdziłem. Niech inni wyrażą swoją opinie.

 

mrbialy1 nie chcę ci narzucać mojej opinii, dlatego wypisałem ceny teraz na spokojnie sobie to przeanalizuj i podejmij decyzję.

Edited by Colter
Link to post
Share on other sites

Colter nie no spoko, dzięki za wypisanie cen. Ale jakby nie patrzeć, jest to używka, a sam sprzedający może nie wiedzieć za ile to wystawić. Wolę przetestować, bo raczej nic lepszego nie znajdę w tej cenie. Chyba, że komuś się chce i wyszuka mi coś podobnego w cenie do MAX 400zł. Z góry dzięki!

Link to post
Share on other sites

Możliwie jak najmniej, tak do 350 MAX 370 złotych. Sam przeglądałem strony z promocjami na Blakc Friday'u i znalazłem coś takiego: https://gunfire.pl/p...SRT-28-tan.html Może być? jak nie to podeślijcie coś w takim przedziale cenowym.

Edit: nie piszcie, że "dopłać jakieś 5 dych i masz coś lepszego", jakbym mógł to bym napisał w budżecie. Zdaję sobię sprawę, że AirSoft to nie tani sport, ale ja przy kasie nie stoję, a w wieku 15 lat ciężko uzbierać ot tak 400zł.

Edited by mrbialy1
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...