Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

wfw0d7x4k2c4_t.jpg

 

F2 jest odpowiednikiem FusionEngine tylko w malej, kompaktowej budowie.

Nadal posiada dwa elektrozawory, zawór pośredni poppet, dyszę na sprężynce by działał jako close bolt.

F2 może pracować zarówno jako open bolt, wystarczy zmienić oarsmetr w FCU.

Ciśnienie robocze F2 to od 45psi do 140psi.

Czerwona dysza pozwala na osiagnięcie predkości wylotowych DMR jak i wartości do działań w budynkach. Dysza ta jest odpowiednikiem czerwonej dyszy fla FE.

Poppet w F2 jest odpowiednikiem czerwonego poppeta dla FE. Poppet ten posiada pomniejszone porty przeplywu gazu dla zwiększenia wydajności.

 

W pudełku oprócz samego silnika dostsniemy: instrukcję, naklejkę, FCU, płytkę spustu, przewód do FCU.

 

Testy na szybko:

120psi, lufa 407mm 6.03, kulki 0.30g - 429-430fps.

Link to post
Share on other sites

Spokojnie wyciągnie.

 

No cóż. Namówiłeś mnie do sprzedaży mk12, hk416 oraz szpeju.. takie coś to ja też chcę.

 

Jak rozumiem, to najlepsza opcja pod repliki z v2.2 pod które nie podejdzie FE?

 

Jak z wydajnością gazową - mała butla taka 13cl starczy na te 300 strzałów przy 550fps (lufa 43-51cm)

 

 

Ps. Ciekawe kiedy będzie f2 w specnie.... myślicie nad tym? :icon_biggrin:

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

F2 w chwili obecnej pasuje tylko do GB V2, V2 Long. W sprzedaży są dysze do sr25 G&G, CA, A&K/PJ, Scar H, L, M249.

F2 do V3 jest w trakcie projektowania płytki spustu.

Reduktor drugiego stopnia warto mieć taki co da rade do tych min 150psi chcąc kręcoć go mocniej.

 

Takie porównanie.

FE przy lufie 6.05 380mm i mocy 1.5 na kulkach 0.28g odda jakies 700-800strzałów.

F2 natomiast przy tej samej konfiguracji odda około 900-1000 strzałów.

Link to post
Share on other sites

Ładnie, to co najmniej 1/4 wydajniejszy od FE.

 

Meh, to trzeba ich pomęczyć by 2.2 wyszło, bo póki co w samym teamie trójka rozważa zakup tego ustrojstwa do hk'siek.

 

 

Pomęczyłem:

 

Polarstar F2 Owners.

We have been receiving alot of questions about the BSC Trigger Conversion Kits. The good news is Yes the BSC kits do work with the Polarstar F2.

When the circuit board portion of the kit was originally designed, it was designed to be used with the Polarstar Fusion Engine as well as the Jack and F1. Ben Noji and the guys at Polarstar being the geniuses they are, retained the compatibility of the F2 with their other systems. This means that the plugs and GPIO headers are the same across the board.

SO:

When selecting a trigger conversion kit for your particular setup.

On each product page you will see a drop down menu. The Drop down menu will allow you to select the option for the "Fusion Engine/F2"

That kit will include an additional cable for the F2's second solenoid valve.

The kits work for the following AEG's.

HK 417/G28

Magpul PTS Masada (A&K Masada does not need a kit)

ARES Amoeba V2 ECU based AEG's

Most V2 QD gearboxes with a microswitch trigger. (ie, Elite Force, etc.)

We also sell a universal kit that will work with many of the other gearboxes out there as well.

If you have any question please do not hesitate to look us up via the Black Site page or through one of the following retailers.

 

 

:icon_biggrin: A skoro ich pomęczyłem polarstara to... czy jest taki sklep z HPA, który pokusi się o moduł ... ?:)

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Odkopie trochę temat, od pewnego czasu mam f2 i jestem ciekaw wyników fps innych użytkowników.

U mnie sprawa wygląda następująco 

lufa promyk 455, komora prowin, flat hop gumka modyfi dystanser mapelef omega, dysza czerwona.

140 psi 450 fps kulki 0,3

115 psi 410 fps kulki 0,3

95 psi 376 fps kulki 0,3

80 psi 330 fps kulki 0,3

Rozrzut fps to około 3 fps.

Nie miałem niestety kulek 0,2. Zasięgu też nie mierzyłem bo nie miałem jeszcze okazji.

Wcześniej miałem taki sam zestaw tylko z lufą pdi 6,05 300mm i na 140 psi miałem 440 fps na kulkach 0,2. Na milionie fps mi nie zależy bo replika ma być użytkowana full auto a nie chciałem cały czas latać na maksymalnym ciśnieniu dlatego teraz jest dłuższa lufa. Zasięg celność i powtarzalność strzałów od przejścia ze zwykłego gearboxa wzrosła bardzo mocno.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Hey od dwóch dni bawie sie f2 i jestem troche rozczarowany pacjent to ics cxp m4, komora stock, gumka maple lefa twardość 70 super macaron, lufa 470mm 6,01 lambda, psi 130 ustawienia na chwilę obecną fcu stock, kulki bls 0,4 

Co sie dzieje:

Brak jakich kolwiek zmian na zmiany ustawień w fcu. Kazda ingerencja powoduje spadek fpa ew. Leeeekie podniesienie fps. 

Efekt? Marne 420 fps

Przełożone z 0,4 na 0,2 

Dodam ze na inferno gen 2 dmuchalo ponad 500. 

Pomysly? 

Edited by KRimek
Link to post
Share on other sites

Set z pupy wymyślony. Zmień lufę na 6.05 i taką 400-430mm i daj się kulce rozpędzić.

Tą 6.01 to sprzedaj komuś innemu.

Jakiś czas temu składałem sobie sr25 w aegu. 500mm 6.01 PDI na 0.43g kulkach nie mogłem nic sensownego trafić na 70m. Dodam że fps też były średnie. Zmieniłem na Lambde 6.05 430mm, powiększyłem okno, flat na pełnym dysyanserze. Potwierdzone kile na 97m. No i repka ładnie fpsy dała jak być powinny.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...