Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gaziak-boczniak


Recommended Posts

Cześć,

planuję zakup boczniaka za mniej niż 300 zł,szukam koło 200 zł, najlepiej na CO2 i z systemem blow-back. Wiem, że CO2 i 350fps to nie takie częste. Ale może ktoś coś pomoże w tym temacie.

Osobiście znalazłem coś takiego :

https://www.militari...868.xml?cat=102

niestety nie wiem czy jest możliwość zmiany na inne zasilanie gazowe; niektórzy piszą, że jest, sklep, że nie, może ktoś ma i podzieli się opinią.

 

Z góry dzięki za pomoc

(P.S. nie wiem czy w dobrym dziale, to mój pierwszy post)

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Szczerze mówiąc Army to jedyny wybór w tej cenie. Ale....... miałem i radzę odłożyć fundusze na coś lepszego. 1911A1 na GG wystrzelił około 2500 kulek, potem do wymiany poszedł układ gazowy. Po kolejnym tysiącu sklepał się zamek. Wersja CO2 nie wytrzymała połowy tego.

Link to post
Share on other sites

Petermen, tu nie ma niestety kompromisu. Niska cena okupiona jest niską jakością materiałów i wyższą awaryjnością ( pomijam kwestię wyglądu). Wszystkie w zasadzie repliki w porównywalnej cenie są podobne pod względem i jakości i osiągów. Więc bierz tą która ci się bardziej podoba, bo i tak zastrzelasz w porównywalnym czasie. Jedynie przed czym cię przestrzegę to kupowanie jakiejś mocno niszowej repliki do której ani nie ma części ani serwisu ( patrz mój ukochany glock 21 Maruschina który się rozsypał po drugim magu i ani części ani mechanika :icon_cry: ).

Natomiast i ten 1911 i ta 92ka są oparte na klasycznym systemie TM więc i jest mnogość części i akcesoriów.

 

A tak przy okazji to gdzieś mi się niedawno rzucił w oczy colt1911 G&G z polimerowym zamkiem i szkieletem tyle że bez blow backu ( o ten https://www.evike.com/products/42995/ ). Znając ich plastiki to będzie sensowniejszy wybór niż cynkal (szczególnie w połączeniu z CO2). Tylko nie mam czasu go szukać, ale ktoś ma go w krajowych sklepach w cenie poniżej 3 stów.

 

 

https://gunfire.pl/p...letu-G1911.html masz.

Link to post
Share on other sites

Mam Army R31 ale na green gas. On działa po wyjęciu z pudełka. Mam też kilka gazowych replik Wella. Żadna z nich nie działała od początku tak jak powinna. Na każdą z nich musiałem poświęcić trochę czasu i funduszy, żeby doprowadzić do dobrego stanu. Tak to można robić jak chcesz kupić coś niszowego w dobrej cenie.

Nie wiem jak jest z nowymi wypustami Army. Ja mam z czasów gdy dawali pełne oznaczenia. Może dobrze byłoby trochę dołożyć i sięgnąć choćby po KJW?

Link to post
Share on other sites

Ostatnio w komisie widziałem glocka z KJW za niecałe 300zl wiec poszukaj. Miałem kiedyś w/w glocka akurat 23 i byłem mega zadowolony. Wersja z metalowym zamkiem. Jedyne co wymagało wymiany to uszczelka za 2 zł w magu która przepuszczała po prawie roku czasu.

Sprzedałem za 280zł w idealnym stanie bez żadnej rysy ze znikomym przebiegiem i do dziś żałuje....

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Gdybym sam to kupował to bym wziął army r31 albo dołożył i wziął kjw, ale to niestety był prezent, dla mnie i dostałem bardzo ograniczony zakres (czego wcześniej nie wiedziałem) - placówka militaria.pl w galerii katowickiej, wziąłem to bo nie bardzo miałem duży wybór (nie wszystko mają stacjonarnie).

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...