Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cyma CM CM.076 CM.076A CM.076B


Recommended Posts

Taiwangun uraczył nas nowymi replikami ze stajni CYMY.

Znaki szczególme:

-łoże w systemie keymod

-kolba składana a'la m4

-powiększona rączka przeładowania

-coś na wzór mag-spacera

-miejsce na zawieszenie przy chwycie (ciekawe jak chwyt to zniesie i silnik)

- Magazynek hi-cap stylizowany pod ergonomię repliki - a'la palm

-taktyczny przełącznik rodzaju ognia

 

Bebechy z opisu to kropka w kropkę ze starej poczciwej cymy 0.4x

 

CENA: od 929 do 999... trochę a nawet bardzo odstrasza, bo za prawie tyle można mieć full stalowe akacze z łożem keymod, używki na gwarancji czy to trafić na częste promocje na gfie.

Niedługo LCT ma wypuścić swojego akacza w stylu keymod i z kolbą od m4 za, w przeliczeniu na PLN, około 1040 zł. Oczywiście bez vat :icon_wink:

 

czekam/y na opinie użyszkodników tej repliki :]

Edited by Kriss88
Link to post
Share on other sites

Jak masz kodzik na 10% to już cena tak nie odstrasza, po drugie masz nową replikę. Ja kupiłem w 2013 r. kopię Cyme Beta Project i wymieniłem w niej zębatki, lufę, gumkę i i wtyczkę. Repla do tej pory śmiga na 11,1 only single. W mojej opinii linia taktycznych kałachów Cymy jest bardzo dobra, bo miałem okazję kręcić prezentację Cym z łożem typu Żukow.

Link to post
Share on other sites

Oj Kusisz Kaczan ..... :]

tylko chciałem od razu wymienić parę pozycji i nie stracić gwarancji, a tu na tg takie pustki mają że jakim cudem oni jeszcze istnieją.... dwie gumki na krzyż? Bo stokowa pewnie nie różni się od gumy z dętki. Dysze to samo... i takim sposobem chyba się wstrzymam... bo co nie kupie to zaraz mi się psuje, bez gwarancji bym zbankrutował.

 

A jeszcze zobaczcie na cytadeli..... 1500 zł.... XD

Link to post
Share on other sites

Znalowe cymki z keymodami za 1000zł

 

E&L gen 2 modele z keymodami za 1200zł

 

Nawet mi tych cymiarzy nie żal xD

 

Z rabatem ta suczka (CM.076A) wychodzi około 810zł. - 300zł różnica w cenie? Dla mnie powód wystarczający żeby wybrać CYMĘ.

Edited by Kaczan
Link to post
Share on other sites

Już pomijając to, jak się wszystko luzuje, oraz fakt, że nie widziałem jeszcze na strzelance cymy, która po 2 latach od kupna nie miała żadnego pękniętego elementu, to najważniejsza sprawa, że cyma w porównaniu do takiego E&L jest po prostu brzydka. A skoro podły chinol, który powinien mieć cenę na poziomie 600zł przekracza cenowo 1000zł to będę porównywał do replik z tego przedziału. (i w momencie debiutu na rynku 0.48 kosztowało coś koło 650zł)

 

Same ę&l'e też opłaca się brać tylko na promocjach, bo mimo taniego dolara ceny są dość wysokie.
Wszystkie repliki najlepiej brać na promocji. A teraz nawet są 2 modele E&L za 770zł :D Brać w 2017/2018 kałacha ze znalu to po prostu głupota.

 

Najlepiej, jakby sprzedawali oddzielnie te swoje nowe okładziny, chwyty i kolby, bo te plastiki nowe cymowskie są ok.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Dołączam się do Krzycha, tak wiem że lct jest kute przez kowali z Mori A cyma jest dla biedakó,w chłopaków że sztrzelca i gimbusow Ale mimo wszystko chętnie zapoznam się z opinią posiadaczy szczególnie interesują mnie bebechy czy są tak samo dobre jak w cm.040.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...