Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

TMC - strona marki/producenta.


Recommended Posts

Cześć. Ostatnio zacząłem przeglądać strony producentów sprzętu bo większość sklepów nie ma pełnego asortymentu a zawsze coś się znajdzie gdzie indziej do dopełnienia ekwipunku.

O ile już korzystałem z yzh.hk i emersongear.com to interesuje mnie strona producenta TMC zeby sprawdzic co maja innego niz emerson (sporo produktow widzialem 1:1). Ktos dysponuje linkiem?

 

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

A macie informacje o adresie ich strony jako producenta? To sa wszystko tylko dystrybutorzy.

 

No i ceny wcale nie sa powalajace w porownaniu z tym co mozna dostac przy wiekszym zakupie od producenta ;)

 

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Edited by juniorkm7
Link to post
Share on other sites
Weapon762 to jest ich bezpośredni sklep firmowy, bez żadnych pośredników. Kilka razy pisałem do nich maile i mają dokładne informacje o stanie metriałów w fabryce, planach produkcji etc. Możesz do nich napisać maila z pytaniem czy jest jeszcze jakaś strona tmc.
Zastanawia mnie jeszcze czy przypadkiem TMC to nie marka taka sama jak emersongear i produkowana przez yzh. Zwróć uwagę na produkty które się w znacznej większości pokrywają i wyglądają identycznie. Co sądzicie np o JPC emerson vs TMC multicam? To samo czy któryś jednak lepszy?

 

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

@juniorkm7 Są identyczne, bo to nie są autorskie projekty tylko kopie 1:1 zachodnich marek, w tym wypadku Crye. :icon_lol:

Co do jakości, to emerson zaczyna doganiać TMC m.in. wprowadzając oryginalne kamuflaże i cordurę, natomiast w przeciwieństwie do TMC wszystkie jego produkty są sprzedawane przez pośredników, co dość mocno wpływa na cenę.

Edited by StuG_Siana
Link to post
Share on other sites
@juniorkm7 Są identyczne, bo to nie są autorskie projekty tylko kopie 1:1 zachodnich marek, w tym wypadku Crye. :icon_lol:

Co do jakości, to emerson zaczyna doganiać TMC m.in. wprowadzając oryginalne kamuflaże i cordurę, natomiast w przeciwieństwie do TMC wszystkie jego produkty są sprzedawane przez pośredników, co dość mocno wpływa na cenę.

Powiem szczerze ze nie do konca sie z toba zgodze. Otoz wg mnie na przykladzie EM7344MC - JPC plate carrier chinczyk kopiuje Crye Precision a oba modele sie roznia tak samo (ramiaczka z petlami na przewody camelback i wewnetrz plate carriera sa z materialu coyote). Jedyna roznica jaka znalazlem miedzy Emerson i TMC to sciete rogi na gornej czesci klapy z magazynkami Emerson vs kat prosty w TMC - do ogarniecia tez na youtube na porownaniu obu kamizelek. Metki i wszywki wiadomo inne. Czy to przypadkiem nie jest jedna i ta sama fabryka? O.o

 

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Emmerson: tutaj plejta masz z nylonu (wprawdzie cordura to nylon, ale raczej by się tym chwalili), wewnątrz cummerbundu nie ma taśm w kamuflażu, elastyczny materiał jest w coyote.

TMC: Jest dokładną kopią crye, strecz i "skarpety" na ramiona są w multicamie. Poza tym szyta z cordury.

 

Oba mają skośne ścięcia klap, tak jak w oryginale.

IMO na 100% dwie różne fabryki/producenci.

Edited by StuG_Siana
Link to post
Share on other sites
największą ofertę TMC zobaczysz na ebairsoft.com. Jest to ich główny dealer, a weapon762 jest ich filią na Europę.
Mam, znalazłem ;) Szanowni koledzy weapon762 i ebairsoft to oficjalni przedstawiciele/importerzy na większe części świata. Biorą dużo to i są tak przedstawiani. Oficjalna strona PRODUCENTA to www.tmcsportgear.com Niestety jest ona zabezpieczona loginem i haslem tak zeby dostep do pelnej oferty, cen i innych informacji mieli dealerzy a nie klient ostateczny. Ktos dysponuje czyms takim? Zamawialem juz bezposrednio z Emersona i moge powiedziec ze cenowo wychodzi on w multicamie porownywalnie jak 8fields w chinacamie ;) Trzeba tylko zrobic ciut wieksze zamowienie.

 

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...