Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36 [Specna Arms]


Recommended Posts

Boyi nie posiada napisu po lewej stronie korpusu. Musiało by im się chcieć zmodyfikować formę aby dodać napis. Trudność polega na tym, że na formie są to napisy wypukłe a koszt wykonania nowej formy to spore koszty. I co jeszcze w miejscach gdzie w HK są napisy w specnie są chyba puste miejsca

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Z tego co miałem okazję wymacać na GFpoincie. Zewnętrznie porównałbym do ARESa. Bardzo dobrze spasowana. Luneta wg mnie lepsza niż w Aresie obraz ostry bez zakłóceń. Jedyny minus to trochę bezpłciowy selektor ale myślę że pogłębienie otworów na poszczególnych nastawach powinno znacząco poprawić jego kulturę pracy.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

https://shop.ehobbya...g36-series.html

 

Na 99% szpecna to s&t, czyli dawny umarex. Pytanie tylko czy w wersji sport line, czy prawilnej.

 

 

Dokładnie tutaj na filmie rozbierają taką Gietę S&T i tłok jest identyczny jak pokazywali mi w GF, nie widziałem lufy tutaj jest charakterystyczna czerwona.

Pytanie jak w takim razie jakość wypada w porównaniu do Boyi, Aresa czy CM003?

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Hej,

Jakieś nowości w temacie Specnowej G36?

Szukam dla siebie pierwszej repliki i to G36C jest mocnym topie. W perspektywie, podstawowa elektronika, podkręcenie FPSów + trochę dłuższa lufa. Opcja szybkiej wymiany sprężyny bardzo kusi (szybki downgrade do CQB).

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
W dniu 3.08.2018 o 14:54, Quazar napisał:

"Replika nie jest wykonana w standardzie TM/CA" 

Czyli pewnie Ares. Pewnie to nie na pewno.

Ktoś ma zdjęcia GB i środka GB? Głównie mnie ciekawi czy jest to kopia Aresa czy inny twór. Czy można przykręcić komorę do GB i czy spust jest na mikrotyku, czy normalny.

Link to post
Share on other sites

@mikunda - wielkie dzięki :)

Standard Aresa jak się patrzy :)

Patrząc na fotki GB wydaje się jakbym patrzył na mój (mam bojca). Fajnie że jest zwalniacz sprężyny. Trochę słaby tłok (czyżby głowica niewentylowana?), połączenie głowica cylindra-dysza też do poprawy. 

Ale wygląda na to, że na początek niezła baza. IMO można w tych pieniądzach polecić. 

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...
  • 7 months later...

JG jest w standardzie TM.

Specna jest w standardzie Aresa, ale akurat komora jest taka sama. Ale, przy założeniu że wszystko dobrze wymieniłeś, trzeba też dobrać odpowiednią dyszę. Może i ten sam standard, ale wymiary mogą różnić się o 0,5-1mm i stąd ten wynik po zmianie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...