Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam wszystkich ponownie ;)

 

Mam takie oto zapytanie, jestem świeży, wręcz zielony i sam nie mogę sobie na to pytanie odpowiedzieć...

 

 

Szukam repliki do lasu i do cqb, tak pół na pół.

 

Pierwsza G&G Predator

Widziałem ją tylko na zdjęciach, wiem ze nie ma blowbacku ale jakoś mi to bardzo nie przeszkadza, wygląda naprawdę kozak.

 

Druga\ie ICS

Mam nie daleko siebie sklep specjalizujący się w ICS, tylko że nie wiem nic na temat tej że repliki (na forum tez tego mało)

Strzelałem z tego i nawet fajnie się strzelało, wiem że są tam serie proline i sportline, jeżeli się nie mylę.

 

Teraz tak, który z tego będzie dobrze wybrać (nie musi być konkretny model, ale jak powiedzieli byście mi

"bież prolina i będziesz zadowolony" to będę wiedział na co się nakierować.

 

A może predatora?

 

 

Pozdrawiam wszystkich :)

Link to post
Share on other sites

Tu masz temat o M4 ICS, prawie 90 stron więc miłego czytania.

http://forum.wmasg.pl/topic/4456-oficjalny-m4a1-ics/page__hl__%20m4%20%20ics

 

Mam stare M4 ICS również 8 lat. Na stocku wystrzeliłem ponad 100k kuleczek i kompletnie nic się nie działo. Chciałem dodać jej pare fps i zmieniłem sprężynę na m120, głowicę tłoka i cylindra. Tłok niestety miał jakieś opory i wsadziłem spowrotem stockowy. Niedawno pękła mi plastikowa komora podczas zdejmowania z lufy którą zamieniłem na metalową ICS. Gearboxy mam 2, pierwszy pod CQB drugi pod las. Zmiana trwa 30 sekund. Ja od siebie mogę polecić z całego serca lecz predatora od G&G nie widziałem

Link to post
Share on other sites

g&g nie miałem więc się nie wypowiem.

Ale mam ics cxp ape już 2 rok i jak narazie wszystko działa bez zarzutu. Wymieniłem kable, mosfet, doszczelnilem układ, prec lufa i flat hop i jestem zadowolony. Miałem okazję też postrzelac z dmr serii MARS i jestem od wielkim wrażeniem jakości wykonania. Dodatkowo jest system wymiennej sprężyny więc łatwo można dostosować moc do warunków oraz bardzo fajna reakcja na spust.Więc ICS polecam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...