Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
wish

Sprawy bieżące ASH - dyskusja, uwagi, wątpliwości, komentarze

Recommended Posts

Bardzo słusznie.

Nie mam władzy nad zmianą tytuły wątku.

Proszę o naprawę tego stanu rzeczy przez moderatora/administratora.

Film propagandowy ASH

Jestem jak najbardziej ZA obiema propozycjami; o ogólnej grozie już niedawno wspomniałem. W obronę jednak trzeba wziąć "Trudne Sprawy..." - jak mi się wydaje, jest to nawiązanie do (jak to w jednym z programów telewizyjnych opisano inny serial) HITOWEGO serialu "Trudne Sprawy" (słyszałem, że pokazują w nim fakty AUTENTYCZNE ;-) ), ale w kontekście analizy Xray'a faktycznie tytuł zaczyna brzmieć nieco smutniej.

W dniu 17.04.2019 o 12:08, Dr Klauss napisał:

Domin się zgłaszał jako PanReżyser&Montażysta company sp. z o.o.

Wykluczone! Ja pisałem, że za młodu robiłem za producenta, czyli pana od kasy, kalkulatora i cygar. Od zdjęć, dźwięku i montażu miałem swoich ludzi. Mogę napisać scenariusz i podjąć się reżyserki - choć mam znajomego filmowca i muszę z nim tą kwestię jeszcze przedyskutować. Ale w montaż mnie nie wrobicie.

Co do przenosin  tematów - niestety leży to także poza moją władzą, może to ogarnąć dopiero administracja, dlatego proszę o rozwagę w zakładaniu tematów. Mogę poprawić tytuły, acz przyznam, że zamiast "Trudne sprawy ASH" wolę chyba "Ukryta prawda ASH". Tajemnica zawsze kusi. ;)

I od tego momentu dyskusję na temat randki X Muzy z zapaleńcami strzelania historycznego przenosimy do właściwego wątku.