Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kominiarka taktyczna opinie


Recommended Posts

Witam, szukam dobrej kominiarki taktycznej, zależy mi by nie było w niej gorąco w ciepłe dni i dało się przez nią w miarę normalnie oddychać, by nie biegało się w niej jak w worku... (kominiarka na okres letni)

Znalazłem 3 moim zdaniem faworytów

 

1. Under Armor HeatGear - mom zdaniem najlepszy krój

2. Brubeck Balaclava

3. Blackhawk lightweight balaclava hellstorm

 

Brubeck miałem okazję zobaczyć na żywo - dobrze się oddycha, jest wygodna ale sprawia wrażenie dość ciepłej, dwóch pozostałych niestety nie mialem okazji obejrzeć z bliska więc nie wiem co i jak.

 

Proszę więc o opinie co do tych kominiarek, no chyba, że ktoś zna równie dobre typy

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Witam, szukam dobrej kominiarki taktycznej, zależy mi by nie było w niej gorąco w ciepłe dni i dało się przez nią w miarę normalnie oddychać, by nie biegało się w niej jak w worku... (kominiarka na okres letni)

Znalazłem 3 moim zdaniem faworytów

 

1. Under Armor HeatGear - mom zdaniem najlepszy krój

2. Brubeck Balaclava

3. Blackhawk lightweight balaclava hellstorm

 

Brubeck miałem okazję zobaczyć na żywo - dobrze się oddycha, jest wygodna ale sprawia wrażenie dość ciepłej, dwóch pozostałych niestety nie mialem okazji obejrzeć z bliska więc nie wiem co i jak.

 

Proszę więc o opinie co do tych kominiarek, no chyba, że ktoś zna równie dobre typy

 

Pozdrawiam

Mam zwykla zielona kominiarke z gunfire za 18 zl i sie spisuje o kazdej porze roku

 

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Kolega Yahalom patrząc na awatar chyba najbardziej wie do czego mi dobra kominiarka. Konstrukcja tego Brubecka jest fajna ale ciekawi mnie też Under Armour - tkanina heat gear przewidziana jest na temp +13 stopni ale nie wiem jak w praktyce.

 

Doprecyzuje wiec - kominiarka bardziej potrzebna jest mi do ochrony wizerunku niż przed kulkami ;) dla tego szukam najbardziej komfortowej.

Link to post
Share on other sites

Od dłuższego czasu jestem fanem tzw. szalokominiarek (mutli-wrap/neck gaiter):

- w wersji lżejszej: Brubeck http://www.bieliznatermoaktywna.com.pl/product-pol-2993-BRUBECK-Komin-termoaktywny-Athletic-chusta-wielofunkcyjna-KM10350.html,

- w wersji cięższej: trudnopalny Direct Action https://eu.directactiongear.com/en/apparel/headgear/neck-gaiter-fr.html#LTC

 

Do tego zakładasz czapkę/hełm i masz wszystko czego Ci trzeba ;)

Zresztą zauważ, że to taki szerszy trend polegający na odchodzeniu od stosowania kominiarek - od Policji po Wojska Specjalne ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...