Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Cześć, nie wiem, czy to odpowiedni dział, ale moim zdaniem najlepiej pasuje to tutaj, do sedna:

 

Ktoś zna osobiście/ma jakikolwiek kontakt z osobą występującą w internecie pod pseudonimem

Sylwester Matuszka? Jest to osoba, która robi min. zestawy konwersyjne PKP, tłumiki,itp.

Jego prace można znaleźć np. na jego koncie FB czy instagramie:

 

https://www.facebook...wester.matuszka

https://www.instagra...westermatuszka/

 

Jakiś czas temu kupiłem od niego kilka gratów, dokonałem wpłaty, kilka razy pisał, że niedługo wyśle i po tym Pan Matuszka zniknął.

Widzę, że na FB i instagramie pojawiły się posty, z podobnym problemem co mój (niektóre były już zanim się z nim skontaktowałem). Pisałem do tych osób, i część dostała już swoje zamówienia, a część nie. Widać, że nie jest to produkcja hurtowa, więc wątpię, że osobnik ten próbował oszukać kilka osób na jakieś śmieszne pieniądze ryzykując odpowiedzialnością karną (umowa zawarta przez internet, to również wiążąca umowa, niewywiązanie się z niej to oszustwo). Wygląda na to, że zwyczajnie zagląda na FB czy maila "raz na pół roku".

 

Pseudonimy pod którymi można go znaleźć w sieci:

 

Sylwester Matuszka

xxxFENCExxx

vitreusster

 

PRAWDOPODOBNIE ma nick x54 na tym forum (tak wnioskuję z treści postów)

 

Dane na jakie kazał wysłać pieniądze to Radosław K. (posiadam nazwisko, ale nie chcę upubliczniać).

 

 

Jeśli ktokolwiek zna go osobiście, lub ma z nim jakiś kontakt proszę przypomnieć mu aby zajrzał na skrzynkę pocztową/FB, albo skontaktować się ze mną na PW.

Edited by ate1990
Link to post
Share on other sites

Ostatnie paczki od niego wyszły podobno w końcówce listopada, z Polski. Co do "części replik", to o co dokładnie chodzi? Z tego co się zorientowałem, sprzedawał zestawy konwersyjne PKP, repliki tłumików, magazynki do AK z wypalanymi laserowo wzorami, repliki granatników i inne tego typu customowe rzeczy.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...