Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czy da się zwiękrzyć moc HK416 gbbr od UMAREX'a ?


Recommended Posts

Cześć, mam zamiar w te wakacje kupić sobie powyższą replikę. Głównie gram w CQB'y

i tam te 350 fps'ów, które ta replika generuje, spokojnie mi wystarczy. Gorzej gdyby zachciało mi się pójść na jakąś strzelankę do lasu tam myśle, że 400fps to jest minimum. Nie lubię lobować, bo uważam, że jest to cholernie nie realistyczne. Pytanie, czy jest jakaś możliwość na zwiększenie tych fps'ów ? Może jakaś wymiana dyszy czy cuś. Albo może w Militaria.pl ktoś rozgarnięty dałby radę to zrobić ? Odrazu mówię, że konwersja na HP odpada.

Edited by Quercik
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Witam .

 

Co do zwiększenia mocy jest to dość proste w tych nowszych modelach. Nowe nozzle posiadają system n-pas z regulacją mocy od 200 do 450 fps. Posiadam owe rozwiązanie .Mam tez ra-techa dyszę która daje kopa i jest dość wytrzymała. Druga sprawa to długość lufy która w gaziakach dodaje kilka fps oraz modyfikacja komory hop siup;p na vsr. Ważne również też jest to jakiego gazu używasz. Nie jest to bajka że droższy gaz to lepszy. Miałem nuprol 4.0 i powiem że jest między nim a Protechem spora różnica choć sam protech robi dobry gaz.

Link to post
Share on other sites

400 fps za mało?! Nie koniecznie. Wszystko zależy jak gęsta roślinność , od taktyki oraz jaką precyzją charakteryzuje się nasza replika. Oczywiście było by znacznie lepiej mieć te minimum 480 fps ale tak naprawdę w każdej strzelance wygrywa ten kto się dobrze bawił:)

 

Pozdrawiam !

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...