Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gumka hop up M16


Recommended Posts

W M-16 którą posiadam też mam Systemę a skoro gość pyta mędzy innymi o gumkę hop-up to chyba normalne że odpowiadam.

 

To fajnie, że Tobie akurat ta gumka najlepiej podpasowała ze wszystkich gumek na rynku. Jemu nie koniecznie podpasuje, a polecanie w ciemno być może narazi go na problemy.

 

Fakt, gumka sama w sobie jest dobra, ale to za mało.

Link to post
Share on other sites

wallop - nie każdy posiada wiaderko części oraz pieniędzy by kupować osiem różnych gumek i sprawdzać która będzie akurat. Dla początkującego wymiana stockowej gumki na coś lepszego to już dużo zmieni. To, że straci kilka/kilkanaście fps nie zrobi mu różnicy.

 

Nie musisz negować każdego kto doradzi co posiada w swojej replice i co mu działa. Owszem, każdy może napisać swoje zdanie ale w każdym temacie delikatnie jedziesz po ludziach, że to indywidualnie się dobiera części.

 

Ja osobiście polecił bym maple leaf 60'

Link to post
Share on other sites

Jeśli ktoś już coś doradza to niech chociaż powie jaką ma konkretnie replikę i co ewentualnie było w niej robione. Doradzanie na zasadzie "bo mam" powinno być nagradzane ostrzeżeniem.

 

Dla początkującego wymiana gumki też może przysporzyć wielu kłopotów. Od nieumiejętnego montażu, przez źle dobraną gumkę, kończąc na krzywej replice. W większości przypadków jednak montaż gumki poprawia osiągi repliki, jednak warto wspomnieć o tym co w/w.

 

Nie, że jeżdżę po ludziach tylko normalnie krytykuję to co piszą. Polecanie "bo mam" to zjawisko masowe, nie tylko w airsofcie, a i np na forach komputerowych. Po prostu wszędzie, w biedronce również. Bier Pan bo mam i działa. A co miał Pan innego? Eee nic, bo to robi robotę.

 

Jeśli kogoś nie stać na dopasowanie to albo kupi to co jest polecane albo odda do serwisu, oczywiste bo też tak robiłem. Ale trzeba byłoby wymienić kilka, jal nie kilkanaście gumek i niech autor wybierze wedle własnych preferencji lub opini.

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...