Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pomyśl na auto asg


Recommended Posts

Witam was wszystkich forumowiczów, mam nadzieje że trafiłem do dobrego działu, otóż chciał bym stworzyć auto wielofunkcyjne do asg, co to znaczy??

Auto nadające się do napraw w terenie, przewozu replik,spania, nawet do ,,użyczania” prądu.

Tutaj mam prośbę do was o pomoc w zorganizowaniu środków na ów auto.

https://zrzutka.pl/t72ycv Tutaj macie dokładne informacje oraz szczegóły projektu. Film z ,,tuningu” auta będzie na youtube proszę o pomoc i udostępnianie dalej! W grupie siła, a wiem ze jesteście w stanie mi pomoc

Link to post
Share on other sites

Chcesz mieć swój własny samochód "do asg", więc zamiast go sobie kupić i przerobić to żebrzesz? Na tej stronce ludzie zbierają na akcje charytatywne, na rehabilitacje, i inne poważne sprawy, a ten chce, żeby mu ludzie ufundowali vana do kulkowania xDDDDD

 

 

Gardzę niesamowicie.

Link to post
Share on other sites

A znasz takie pojęcie jak "odkładanie pieniędzy"? Samemu nie odłożysz? To zbierz ekipę, i zróbcie sobie drużynowy pojazd do airsoftu.

 

Ciekawy projekt? Tak samo ciekawy jak sto innych samochodów "airsoftowych"?

 

Był tu już kiedyś taki janusz, tamten chciał, żeby mu ludzie zasponsorowali pozwolenie na broń...

Link to post
Share on other sites

Serio? Według wielu osób? Ilu z tych osób powiedziałeś, że nie masz na to środków? Jak mi znajomy opowiada, że chce kupić samochód to TEŻ jest interesujące, tyle, że on kupuje je SAM a nie prosi wszystkich by mu dołożyli...Jesteś młody i mało zarabiasz a bardzo chcesz zrealizować taki projekt to zacznij odkładać zamiast się użalać. Albo zmień pracę... WMASG to nie "Pimp my Ride". Jakim cudem takie jednostki jeszcze funkcjonują w społeczeństwie nie mam pojęcia...

Link to post
Share on other sites

Opcje są 2: jesteś wygodnicki i potrzebujesz campera lub nie jesteś wygodnicki i wystarczy ci to co innym, czyli byle osobówka. Jak potrzeba to w osobówce też się wyśpisz a jak mało miejsca to kup namiot.

Do naładowania akumulatora repliki nie potrzebujesz agregatu. Do serwisowania nie potrzeba ci elektronarzędzi. Jak już coś musisz mieć to wystarczy wkrętarka akumulatorowa.

 

Masz zajawkę na coś czego będziesz potrzebował może kilka razy do roku a poza tym albo będzie ten wóz stał pod domem albo będziesz nim jeździł do pracy i organizował kolejną zrzutkę na paliwo.

Nie tędy droga. Cały pomysł powstał pewnie przy piwie i nie został wogóle przemyślany.

Link to post
Share on other sites

Po co ci taki wóz na niedzielne strzelanki? Jedyny sens pojawia się gdy jeździsz na jakieś imperzy po całej Polsce czy za granicę.

Wystarczy mieć w bagażniku zapasową replikę. Będzie to kosztować znacznie mniej.

Coś mi się wydaje, że chodzi ci wyłącznie o lans :) .

Link to post
Share on other sites

15 tys złotych? Wierzysz, że ktoś dołoży do tego przedsięwzięcia cokolwiek? Ja nie zamierzam, wolę wpłacić na UNICEF/PCK/CARITAS/WOŚP, a nie dokładać komuś do fury na lokalne strzelanki, nie mówiąc już o tym, że wygląda mi to na dziwną fanaberię, a podejrzewam, że cała akcja to jakiś wał, bo po co komu w czasie strzelanki cywilny odpowiednik warsztatu remontu uzbrojenia.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli będzie dobra gównoburza to wpłacam dychę.

 

2f9.jpg

 

Tym, którzy wpłacą powyżej 2000 zł wyślę film z jazdy próbnej.

 

Organizowałem jedną (udaną) akcję crowdfundingową na trochę większą kwotę. Jeżeli mogę coś doradzić - ludzie zwykle oczekują czegoś w zamian jeżeli nie jest to zbiórka w celach zdrowotnych, a przy takiej kwocie film z jazdy próbnej jest słabym odwdzięczeniem się za wsparcie. Ogólnie akcję słabo zacząłeś - nie pokazałeś czym na tą chwilę dysponujesz (obecne dokonania, zaplecze techniczne, itd.), nie dałeś informacji co możesz zaproponować darczyńcom, przydałaby się pomoc lokalnego środowiska, promocja w postaci filmów, itd. Inaczej też wygląda zbiórka dla anonimowego człowieka z internetu, a inaczej dla grupy która już coś zrobiła (np. zlot). W tej chwili twoja zbiórka niczym nie różni się od setek innych zbiórek kategorii "daj".

Link to post
Share on other sites

Jeżeli będzie dobra gównoburza to wpłacam dychę.

 

2f9.jpg

 

 

 

Organizowałem jedną (udaną) akcję crowdfundingową na trochę większą kwotę. Jeżeli mogę coś doradzić - ludzie zwykle oczekują czegoś w zamian jeżeli nie jest to zbiórka w celach zdrowotnych, a przy takiej kwocie film z jazdy próbnej jest słabym odwdzięczeniem się za wsparcie. Ogólnie akcję słabo zacząłeś - nie pokazałeś czym na tą chwilę dysponujesz (obecne dokonania, zaplecze techniczne, itd.), nie dałeś informacji co możesz zaproponować darczyńcom, przydałaby się pomoc lokalnego środowiska, promocja w postaci filmów, itd. Inaczej też wygląda zbiórka dla anonimowego człowieka z internetu, a inaczej dla grupy która już coś zrobiła (np. zlot). W tej chwili twoja zbiórka niczym nie różni się od setek innych zbiórek kategorii "daj".

 

Zobacz kto założył temat, a kim jestem ja.

Link to post
Share on other sites

Myślałem, że to chociaż jakiś pomysł na zajebiaszcze opancerzone auto z M249 na dachu, a tu jakiś zasadniczo niepotrzebny z punktu widzenia imprez wynalazek. Baterie to można i z samochodowej zapalniczki podładować...albo zrobić to po prostu w domu lub wziąć dwie.

 

Mi w sumie też przyda się nowe auto. Czasem na strzelankę nim pojadę, dlatego chłopaki dajcie po parę złotych. Tym, którzy wpłacą powyżej 2000 zł wyślę film z jazdy próbnej.

 

Dostałem raka-polaka. A imię jego Janusz.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...