Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JG0451 (vz61 Skorpion) czy MP5k/PDW Galaxy


Recommended Posts

Witam. Postanowiłem sprawić sobie małą i poręczną replikę pistoletu maszynowego, która będzie mi służyć głównie jako "broń" boczna. Na ten moment rozważam następujące opcje:

-JG0451

-Galaxy MP5k (lub PDW)

 

Obydwie repliki wydają się ciekawe i na ten moment nie mogę się jednoznacznie określić co wybrać. Może ktoś doradzi bądź zaproponuje inną opcję?

 

Link to post
Share on other sites

Hej, posiadałem/posiadam oby dwie repliki, skorpiona jako boczniak a mp5 do cqb.

 

Skorpion był dość przyjemną repliką, strzelało to niczego sobie, ale - ciężko dostać do niego zapasowe magazynki oraz dobrać odpowiednia kaburę na przechowywanie pistoletu do tego dochodzi jeszcze niestandardowy gb.

 

Mp5 galaxy to z kolei replika która spokojnie może ci służyć jako główna - co prawda cała plasticzana ale przynajmniej z gb v3 - czyli łato o dostęp części zamiennych i tuning.

 

Dlatego z tych dwóch opcji polecał bym MP5 od galaxy, od 3 lat nie zawiodła mnie ani razu i świetnie spisuje się przy strzelaniach na cqb. Skorpiona pozbyłem się natomiast po kilku miesiącach, za bardzo nie wiedziałem co z nim robić - za duży na boczniaka, za mało fps na główną.

 

Może sprecyzuj co masz na myśli przez słowo replika boczna, szukasz czegoś na zapas, w razie awarii czy raczej czegoś co będzie ostatnią deską ratunku gdy skończą ci się kulasy w "głównej" ?

 

Myślałeś może o cymowskim glocku?

Edited by YodaSan
Link to post
Share on other sites

Zastępstwo pistoletu? Przecież to właśnie pistolety idealnie się do tego nadają a zwłaszcza AEP - najbardziej polecany z nich jest właśnie glock od cymy CM 030 (sam posiadam i bardzo sobie chwalę). Na te 20 metrów spokojnie można z niego kogoś trafić, jest tani, łatwo go przerobić na baterie lipo dzięki czemu zyskasz na szybkostrzelości no i posiada tryb ciągły.

Edited by YodaSan
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...