Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperka do CQB


Recommended Posts

Cały czas podczas rozgrywek ASG używam elektryków.

Pomyślałem, że użycie celnej sprężynowej snajperki może dać mi więcej zabawy. Dokładając do tego,że jest to dobra opcja na lepsze ćwiczenie umiejętności.

A poza tym takie precyzyjne strzelanie po 1 kulce daje mnóstwo zabawy :P

Link to post
Share on other sites

Marui VSR-10 jest chyba wręcz stworzone do takich warunków. Osobiście zastanowiłbym się jeszcze nad tą nową snajperką Aresa, lub tym T10 co ostatnio był na stronie głównej. Myślę, że bolt-action w CQB może być całkiem zabawną opcją, o ile nie mówimy o jakichś wielkich halach gdzie i tak każdy sypie jak na dworzu. Ze spring shotami można się dobrze bawić, to ze sztucerem chyba tym bardziej :icon_biggrin:

 

Jak już coś kupisz i wypróbujesz w praniu to chętnie poczytam jakąś mini-relację. Sam od jakiegoś czasu zastanawiam się czy nie kupić jakiegoś czterotakta i poeksploatowaniu go w stocku sprzedając bakcyla młodszemu bratu, czy właśnie w CQB. Snajperka strzelająca tracerami może robić furorę :P

Edited by Mixon
Link to post
Share on other sites

Jeżeli chodzi o małe moce i świetny zasięg - repliki karabinów snajperskich od TM wydają się tu być świetnym rozwiązaniem. Pamiętaj jednak, że są to jednak długie repliki (przynajmniej metr długości), co w budynkach może być pewną przeszkodą.

 

Mi ostatnio spodobała się

, którą oczyma wyobraźni widziałem u siebie przytroczoną do plecaka w roli repliki awaryjnej :icon_razz2: . Do CQB wydaje się być ciekawym rozwiązaniem.

 

Innym ciekawym rozwiązaniem mogą być również gazowe strzelby. Również wymagają ręcznego przeładowania, a chmura kulek uderzająca w przeciwnika daje ogromną frajdę :icon_razz2:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Od siebie dodam, że dość ciekawie gra się na krótki dystans z czterotaktem. Osobiście mam pseudoreplikę enfielda do ASH i niedawno śmigałem z nim po polu paintballowym, ma to to ze 420fps ale orgowie wyszli z założenia, że jakie szanse ma nawet mocniejszy spring przeciwko automatom. No i cię chłopaki dziwili jak dostawali strzały ale nie słyszeli gearboxa więc głupieli :icon_biggrin: Także szanse z czterotaktem są wyrównane, gdyż zazwyczaj czterotakt jest celniejszy i cichy, a automaty sieją jak po...ne.

Tak to wyglądało: https://photos.googl..._GP1GP6_u?hl=pl

Edited by BBombello3
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...