Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Asg od wieku 14 lat


Recommended Posts

No cześć. Spytam wprost czy mając 14 lat mógłbym pójść na strzelanke od 16 lat z papierem który świadczy że rodzice biorą pełną odpowiedzialność?( Czytałem i nie pisze mi że lepiej poczekać itp.

 

Gdyby ktoś mnie przekierował do linku gdzie takie strzelanki mają miejsce bym był wdzięczny.

 

Dodam że najlepiej byłoby w okolicach Warszawy (z przyczyn takich że mam te 14 lat ) i znam zasady które panują na strzelankach

 

Dzięki

Edited by IlluMati
Link to post
Share on other sites

Tutaj masz świerzy temat o strzelankach w Warszawie :

http://forum.wmasg.p...g/#entry2155952

 

Co do wieku, bez prawnego opiekuna na miejscu raczej będzie ciężko, żeby cię wpuścili , ale możesz zapoznać się bezpośrednio z zasadami interesującej cię grupy, najprościej pisząc do któregoś z organizatorów.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Komercyjne pola i firmy. Przykładowo koło Lublina mamy Snopków, gdzie udają się wszystkie dzieciaki. Średnia 12 lat i 140cm w kapeluszu, więc unikam tych imprez zwanych "symulatorem zbrodni wojennych" ze względu na dużą ilość dzieci, ale małolaty mogą tam postrzelać i podszkolić się do tej 16tki lub 18tki ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...