Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

(M4) ASP2004, (G36C) JG0638 V2 Co wybrać ?


Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów, otóż dylemat mi się w główce zrodził bo nie mam pojęcia co dla mnie będzie lepsze. Zabawę tak naprawdę właśnie dopiero zaczynam i szukam pierwszej broni.

W gietce fajną opcją wydaje mi się zmiana fpsów natomiast w m4 wygląd jak i to że "cała" jest z metalu.

Tylko teraz pytanie czy 340 fps wystarczy do lasu, oraz jeśli nie to czy jest możliwość tuningu załóżmy do okolic 400 fps ?

 

ASP2004

http://redberet.pl/p/35/1152301619/replika-karabinka-asp2004-repliki-asg.html

 

JG0638 V2

https://gunfire.pl/product-pol-1152198039-Replika-subkarabinka-JG0638-V2-tan.html

Edited by Fifekpe
Link to post
Share on other sites

Regulacja w giecie to raptem kilkanaście fps-ów. 340 w lesie to może być rzeczywiście trochę mało. Zależy od warunków, czy jest dużo roślinności itp. i na jakie odległości zazwyczaj się tam strzela. Nie znam opinii o tej m4, ale jak na metalową emkę jest dosyć tania, więc może być to poziom boyi. Czyli nie warto.

 

Wziąłbym raczej gietę, a z tuningiem nie powinno być żadnego problemu. Możesz się jeszcze rozejrzeć za używanymi gietami, często są już po lekkim tuningu.

Link to post
Share on other sites

O Używkach zdążyłem się naczytać że to kupowanie kota w worku... Zwłaszcza dla kogoś takiego jak ja - LAIK. Ta emka na gunfire jest przeceniona z 900 zł dlatego tak się zafascynowałem ceną 500 zł na innej stronie.

 

Ale jako że jesteś nie pierwszą osobą, która jest za gietą to chyba wybór padnie właśnie na nią. Tylko aktualnie problem mam taki że kurcze nigdzie jej nie ma...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...