Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CM048 Zębatki, Drobny Problem


Recommended Posts

https://imgur.com/K1h8t9x

https://imgur.com/gkqgX9O

https://imgur.com/0NQXQrs

https://imgur.com/ZDHGkqH

 

Witam wszystkich. Powyżej umieszczam fotki zębatek od razu powiem GB full stock pierwszy raz otwierany wszystkie plomby sam osobiście zerwałem i tu takie zaskoczenie, dziwny ubytek na zębatce silnikowej i bardzo dziwne oznaczenie A&K na zębatce środkowej czy to normalne oznaczenie w Cymach 048? i czy ten ubytek jest normalny w co wątpię a jeśli nie to czy to uszkodzenie mechaniczne czy po prostu bubel azjaty? Cymka wystrzeliła max 1000 kulek ale to naprawdę bardzo zawyżona liczba .

Link to post
Share on other sites

Bardzo słabo kupując nowy GB myślałem że dostane go na oryginalnych częściach, jescze nigdzie nie moge znaleść zębatek tej firmy A&K. Masz może jakąś luźną propozycje jakie tam wsadzić zebatki do springa m140/150

 

Wysłane z mojego HTC One A9s przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Odpuść sobie shs'y 100:200. Nie polecam ich. 500fps da Ci SP130 Guarder, pod tą sprężynę wystarczy standardowe przełożenie, a nawet zębatki high speed. Jak chcesz tanio i dobrze to polecam SHS'y czarne 16:1 lub 18:1. Tylko tak jak zawsze powtarzam, poproś sklep o sprawdzenie komplety pod względem wykonania. Często bywają krzywe, niech sklep wybierze proste. W domu u siebie też sprawdź czy po zamontowaniu nie falują i czy da się je w ogóle spodkładkować.

Link to post
Share on other sites

Może to uprzedzenie, ale też nie ufam tym helikalnym zębatkom. A no właśnie jakoś wykonania i dość duża losowość tego aspektu, a co z większymi springami też SHS tylko o większym przełożeniu?

Edited by Robokom
Link to post
Share on other sites

Ja tam 16:1 i 18:1 wrzucam nawet pod SP150, a ta sprężyna daje okolice 560fps. Szczerze mówiąc, u siebie w replice przez kilka tygodni miałem czarne shs 16:1 i SP170, prawie 620fps i nic... mam je nadal, działają. A na SP170 zajechałem dwa komplety tak bardzo polecanych Ultimate'ów. Ultimate już nigdy nie polecę, natomiast szczerze polecam czarne shs'y.

 

Apropo helikalnych, dla mnie również nie są zbyt ciekawe.

Link to post
Share on other sites

Sądzę, że mamy takie same możliwości przeszukania internetu. Dlaczego mam szukać za Ciebie?

 

Jeśli nie ma 18:1 to śmiało możesz brać 16:1. Tylko przypomnę jeszcze raz, bo to dość istotne, poproś sklep o sprawdzenie czy zębatki są proste. Jak już je otrzymasz u siebie je także sprawdź. I koniecznie zaklej śruby na zębatce tłokowej.

 

W sumie, jakby nie patrzeć SHS to Tornado więc Tornado też możesz brać. W sumie większość zębatek w tej cenie to wszystko to samo.

Edited by wallop
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...