Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

bytyś49/inek942/gawron912


Recommended Posts

Witam,

 

niestety z przykrością muszę się przyznać, że po 10 latach kupowania, wymian i sprzedaży dałem się orżnąć. :(

Dlatego chciałbym ostrzec innych użytkowników o oszuście o nicku bytyś49/TOUAREG_.

 

Tak jak zawsze każdego sprawdzam, tego akurat nie sprawdziłem przez pośpiech i poszło. Kasa za latarkę zniknęła i zero kontaktu.

 

Dzięki użytkownikowi chmiel23 zauważyłem podstęp ale już za późno.

 

Poniżej konta obu "osób" i dla przykładu aukcja dubel.

 

http://wmasg.pl/pl/profil/show/208917

http://wmasg.pl/pl/profil/show/71457

 

http://wmasg.pl/pl/consignment/show/826575#comments-list

http://wmasg.pl/pl/consignment/show/640956

 

Byłbym wdzięczny adminom za podanie mi na PW IP obu kont.

Jeśli jest ktoś jeszcze, kto ostatnim razem został oszukany fajnie by się było zgadać.

Nie popuszczajmy takim oszustom!

 

Pozdrawiam, Korczu.

Link to post
Share on other sites

Administracja podaje takie info przedstawicielom prawa, także radzę złożyć sprawę na policję. Mogą Ci napisać czy to to samo IP :icon_wink:

 

Oraz ostatnio wypłynęła technika kradzenia starych ogłoszeń wraz ze zdjęciami, więc, jako że TOUAREG_ trochę na tym forum siedzi raczej bym się wstrzymał.

Edited by thewojtz
Link to post
Share on other sites

Administracja podaje takie info przedstawicielom prawa, także radzę złożyć sprawę na policję. Mogą Ci napisać czy to to samo IP :icon_wink:

 

Oraz ostatnio wypłynęła technika kradzenia starych ogłoszeń wraz ze zdjęciami, więc, jako że TOUAREG_ trochę na tym forum siedzi raczej bym się wstrzymał.

hehe nie tak ostatnio,firma już od dawna prosperuje i działa na rynku tego smiesznego portalu
Link to post
Share on other sites

Witam,

 

@thewojtz w sumie racja więc pochopnie nie ma co oceniać. Podałem ze względu na to samo ogłoszenie.

 

@bytyś49 A co z Tobą kolego? Napisałeś w tym temacie na forum, a od Ciebie nie mam żadnego info od soboty! I widać Twoje podejście do sprawy.

Edited by KorczO
Link to post
Share on other sites

Napisałem tylko że firma już długo prosperuje na rynku tego smiesznego portalu.A jak ktoś ma urojenia i bawi się w wydział dochodzeniowo śledczy to różnie to może zinterpretować

 

Nie chciało mi się przelogowywać więc możecie sobie tumany dopisać do tytułu tematu również ten nick heheheh

Link to post
Share on other sites

wojny krzyżowe nie były po to żeby zdobyć Jerozolime tylko po to żeby pewne tajne cele osiągnac np takie jak zachamowanie wzrostu gospodarczego w NRD to są trockiści barosso pani baronowa aszton ab holand on udaje chadeka,sukinysny czerwone.Ten spisek prawie sie udał,np konstytuacja 3 maja sie udała o nie to jest postanowione od 5 lat staraja sie zeby nie powstała bede tego pilnował to jest aferta na gigantyczne pieniadze wie Pani kiedy była afera Mani Pulite prokurator w ciągu tygodnia posypał sie rząd skala przekretu to sie posypie trzeba liczyć na to,komisarz spraw wewnetrznych 30 miliardów euro wiecie ile tam sie kradnie


  •  

 

można kraść bezkarnie podobnie jak 3 rp bezpieka opanowuje wszystko w gotówce ona se kradnie

 

ja nie wiem czy kradna to jest ich prywatna sprawa on to robi dla idei hitlerowskich nie pani zrozumie to sa fanatycy o tych którzy kradną jestem przekonany ze 960 miliardów jest wydawane to mozna ukrasc z 50 miliardów urzędnicy rabują tak to by sie to zmarnowało

Link to post
Share on other sites

no to wiadomo firma wy idioci zechlałem se litre jaśka czarnego black labela to mogie z wami popisać,ja wiem że wam zalezy zeby mozna bylo ukrasc jak najwiecej,kazdy z was chce miec pieniadze zeby nawet nie krasc tylko zeby rozdawać w dpsie,ja pamietam ze nie mozna wpuscic do rosjii orlenu a nie milionów kierowców ro jest bandyta,bo złodziej kradnie i robi to po cichu a bandyta rabuje i jest z tego dumny,to nie jest autonomia w srpawie podatku dochodowego,wypowiadamy pakiet klimatyczny i protokół w Kyoto,więc zobaczymy co sie bedzie działo nawet teraz,wszystko ja bym zamnknal albo strzelal do górników

 

jest 200 elektrowni i żadna nie wybuchła a rząd polski nie umie dać w szkole bułeczki czy nie i ten rząd ma decydować o energii nuklearnej seksualnej np likwidacja podatku od lustracji kastracji ten korwin to ma pomysl wariackie ale musimy bo ten zawrze koalicja oman bahrain bahamy andora kuwejt czy polska jest do nich podobna tam nie ma pitu oczywiste to jest i to pokazalo ze to jest kretynizm jest takie rosyjskie powiedzenie od tłuszczu sie w głowie przewraca,ludziom jest za dobrze a nie zbyt zle,to jest dziwna sprawa

 

bytyś: Coś ty jarał???

Wszystko co robiłem robie na osobistą prośbe Pana Premiera

 

Neguje to że gwałty istnieją o zyciu w rodzinie ona udaje,kary są takie jakie są,one sa stosowane,dlaczego mnie sie pyta o idiotow z wmasgu a nie o przyszłosci zsrr i nrd,nato to związek wojskowy agresywny a nie pokojowy,hitler nie wiedzial o holokauscie

Link to post
Share on other sites

gawron912 - okazał się oszustem, po zrobieniu przelewu za PEQ Dbal od G&P zero kontaktu.

 

Dane:

 

Nick: gawron912

Imię i nazwisko: Tomek G*

Miasto: Sopot

Nr. tel: 516 *** 942

Nr. Konta: 46 8642 1126 **** 1147 8227 0001

 

Dane mają jedynie charakter informacyjny.

Sprawa trafiła na policję, jak ktoś został oszukany przez tego użytkownika to proszę informacje na PW.

Link to post
Share on other sites

Cześć Elfrrow,

 

zrobiłem małe porównanie danych i użytkownik gawron912 to ten sam oszust, który oszukał mnie i jeszcze innego użytkownika.

Porównałem dane i wpłacaliśmy na ten sam nr konta. Nr telefonu podany przez oszusta to ten sam co był podany jeszcze jednemu poszkodowanemu.

Proszę moda o scalenie tych tematów, bo oszust jest jeden.

 

Pzdr, Korczu.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Witam

 

Niestety i ja padłem ofiarą tego człowieka.

 

Numer konta ten sam.

 

Nazwa użytkownika: hajmme

<p>Obecnie przedstawia się jako: Paweł<span style="color: #1D2129"><span style="font-family: Helvetica, Arial, sans-serif"><span style="font-size: 12px;"><span style="font-family: inherit"><span style="color: #222222">

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...