Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ankieta dotycząca dostępu do broni palnej


Recommended Posts

Cześć!

 

Mam nadzieję, że podforum poświęcone broni palnej jest odpowiednim miejscem do zamieszczenia linku do ankiety (pisałem do administratora forum, ale odpowiedzi brak).

 

Wyniki badania ankietowego zostaną wykorzystane do pracy doktorskiej. Celem tych badań jest określenie postrzegania przez Polaków obecnej polityki dostępu do broni palnej. Zapraszam do wypełniania, przesyłania znajomym i komentowania :icon_smile:

 

Link: https://goo.gl/forms/jaemRgty3HRuaSEE3

 

Pozdrawiam serdecznie!

Steinway

 

P.S. podanie adresu e-mail nie skutkuje rozsyłaniem czegokolwiek z mojej strony, jest wymogiem narzuconym przez uczelnię żeby nie było wątpliwości, że ktoś z 1 adresu e-mail wysyła 100 ankiet. Tak, wiem, przecież jedna osoba może z różnych adresów e-mail... ale nic na to nie poradzę.

Edited by steinway91
Link to post
Share on other sites

Mała uwaga merytoryczna. Jak w pytaniu "Moim zdaniem, możliwość posiadania broni palnej powinny mieć: *" zaznaczam odpowiedź "Niekarane osoby pełnoletnie, po zaliczeniu testów psychologicznych" to w kolejnym pytaniu mogę jedynie zaznaczyć "Przez lekarza-specjalistę na podstawie zaświadczenia pełnoletności, niekaralności, zaliczeniu testów psychologicznych;" - reszta odpowiedzi jest wykluczona, bo np. sprzedawca, który sprawdzi jedynie pełnoletniość i niekaralność nie sprawdzi czy zdałem testy psychologiczne, a kolejne odpowiedzi (np. egzaminator strzelectwa) sprawdzają dodatkowe kwity, których w poprzedniej odpowiedzi nie uwzględniono.

Link to post
Share on other sites

Wyniki ankiety:

 

https://docs.google....g/viewanalytics

 

Wypelnilem chodz niektore pytania mnie nie satysfakcjonowaly.

 

Dziękuję bardzo! :icon_smile: Mogę się dowiedzieć, w jakim zakresie Cię nie satysfakcjonowały?

 

Mała uwaga merytoryczna. Jak w pytaniu "Moim zdaniem, możliwość posiadania broni palnej powinny mieć: *" zaznaczam odpowiedź "Niekarane osoby pełnoletnie, po zaliczeniu testów psychologicznych" to w kolejnym pytaniu mogę jedynie zaznaczyć "Przez lekarza-specjalistę na podstawie zaświadczenia pełnoletności, niekaralności, zaliczeniu testów psychologicznych;" - reszta odpowiedzi jest wykluczona, bo np. sprzedawca, który sprawdzi jedynie pełnoletniość i niekaralność nie sprawdzi czy zdałem testy psychologiczne, a kolejne odpowiedzi (np. egzaminator strzelectwa) sprawdzają dodatkowe kwity, których w poprzedniej odpowiedzi nie uwzględniono.

 

Marek Mac pełna zgoda, że te odpowiedzi są ściśle ze sobą powiązane. Celowo tak postanowiłem je zawrzeć, żeby jednak po zaznaczeniu odpowiedzi na to pytanie raz jeszcze dobrze zastanowić się, jaki dostęp do broni palnej rzeczywiście ustanowić. Dziękuję za odpowiedź!

Edited by steinway91
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...