Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

zestaw condor kabura do 1911


Recommended Posts

To czy na pasie czy na udzie to już indywidualna kwestia.

Ja wychodzę z założenia, że do CQB pas, natomiast na leśne strzelania, czy milsimy panel udowy, bo szkoda miejsca na pasie, a poza tym w nienaturalnych pozycjach, leżąc itd. łatwiej mi dobyć replikę z uda niż z pasa.

Link to post
Share on other sites

Takie pasoszelki są dość uniwersalne, nadadzą się do lasu i cqb. Kaburę z coltem utrzyma na pewno. Aktualnie latam z wariacją na temat Oriona t-rexa, która jest podpięta wyłącznie na rzepy do pasa zero i mam na niej kaburę z glockiem na obniżonym montażu safarilanda - trzyma się bez problemu i nie spada, pasoszelki pozwalają na montaż dużo większej masy.

Mi replikę bezpośrednio na pasie trzymało się dość niewygodnie, najlepiej sprawdza mi się dotychczas obniżony safariland (miałem kaburę udową i na pasie).

Możesz popatrzeć na pas w którym jest możliwość wyciągnięcia pasa wewnętrznego na zewnątrz - upraszcza to montaż niektórych elementów i daje nieco większe możliwości rozbudowy.

Link to post
Share on other sites

Głownie magazynki, kamizelka obawiam się, ze będzie za krótka i zamieni się w tunikę.

Mam zamiar skompletować teraz zestaw "snajpera" i chodzi mi glównie o mobilność.

Nie wiem czy kamizelka mi tą mobilność zapewni, z drugiej strony bardzo mi sie podoba.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...