Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G&G GC16 Wild Hog 13.5" stabilizacja długiej lufy - montaż tłumika.


Recommended Posts

Przymierzam się do montażu tłumika dźwięku do mojego G&G GC16 Wild Hog 13.5", coś około 15 cm w celu wrzucenia dłuższej preclufy. Martwi mnie natomiast kwestia stabilności lufy zewnętrznej. Chodzi o to że lufa nie ma żadnego podparcia poza miejscem mocowania do korpusu, czy są jakieś sprytne rozwiązania które pozwalają dodatkowo ustabilizować lufę?

xIz0o5K.jpg

Link to post
Share on other sites
Przymierzam się do montażu tłumika dźwięku do mojego G&G GC16 Wild Hog 13.5", coś około 15 cm w celu wrzucenia dłuższej preclufy. Martwi mnie natomiast kwestia stabilności lufy zewnętrznej. Chodzi o to że lufa nie ma żadnego podparcia poza miejscem mocowania do korpusu, czy są jakieś sprytne rozwiązania które pozwalają dodatkowo ustabilizować lufę?

xIz0o5K.jpg

Polecam poszukać tu na forum tematu o tych replikach G&G. Jest tam sporo odnośnie usztywnienia lufy zew. Względem keymoda.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Też nurtował mnie ten problem. Założyłem tłumik 250 mm do M4 ELAR MUR. A "praw fizyki nie zmienisz. I nie bądź pan głąb" Jak się taką przedłużoną "dźwignią" walnie o glebę. To katastrofa nieunikniona.

Zastosowałem taką wkładkę z mikrogumy. Taka jak stosowana jest na podkładki do myszek komputerowych. Może być guma. Ale ze względu na to że jest z natury twardsza.To wymaga bardziej precyzyjnego wykonania. Krótko mówiąc. Robisz krążek z takiej mikrogumy o średnicy trochę większej od wewnętrznej średnicy frontu. I w środku otwór o średnicy trochę mniejszej jak średnica lufy zewnętrznej. Nie wiem czy to działa. Ale śpisz spokojniej :icon_lol:

 

b11333920d55.jpg

[

url=https://naforum.zapodaj.net/c8e03aca17a9.jpg.html]c8e03aca17a9.jpg[/url]

Link to post
Share on other sites

Na początku też pomyślałem o druku 3D, nie mam z tym natomiast żadnego doświadczenia. Poza tym co do projetkowania, cadów to nie widziałem już na oczy z pięć lat. Tak czy siak zorientuje się w temacie, popytam, może znajde w Łodzi jakiś zapaleńców drukowania którzy pomogą stworzyć taki element ;)

 

Dzięki za pomysły.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...