Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CM.048-Czy warto?


Recommended Posts

Cześć. Jestem tutaj nowy i w dodatku chcę dopiero zacząć zabawę z bieganiem po lesie :D. Chciałbym zapytać znawców i ludzi doświadczonych, czy warto zakupić używany sprzęt cm.048 za 250 zł. W dodatku dostaję ładowarkę, dwa magazynki i trochę kulek. Są dwa mankamenty. Podobno trzeba oddać do serwisu, bo czasem kałach się zacina oraz brakuje baterii. Fajną sprawą jest, że plastikowe elementy "drewna" zostały wymienione na prawdziwe drewno co mnie rajcuje. Jestem totalnie zielony w temacie, a nie chcę kupić kota w worku. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Cześć. Jestem tutaj nowy i w dodatku chcę dopiero zacząć zabawę z bieganiem po lesie :icon_biggrin:. Chciałbym zapytać znawców i ludzi doświadczonych, czy warto zakupić używany sprzęt cm.048 za 250 zł. W dodatku dostaję ładowarkę, dwa magazynki i trochę kulek. Są dwa mankamenty. Podobno trzeba oddać do serwisu, bo czasem kałach się zacina oraz brakuje baterii. Fajną sprawą jest, że plastikowe elementy "drewna" zostały wymienione na prawdziwe drewno co mnie rajcuje. Jestem totalnie zielony w temacie, a nie chcę kupić kota w worku. Pozdrawiam.

O ile wiem to 048 miała drewna już ze sklepu,podejrzewam że chcesz kupić CM028.
Link to post
Share on other sites

Znajdź jakiegoś maniaka z Warszawy, który jest obeznany w temacie. Dogadaj się z nim, odpal mu 20zł na piwko i niech Ci sprawdzi tą replikę. Też mi się wydaje, że 048 miała drewno, a nie plastik.

Edytuj: ogłoszenie jest na necie? Daj linka.

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

Mam 3 fotki tylko, bo to poza portalami aukcyjnymi. Jestem na telefonie, więc wrzucam linki do zdjęć:

https://zapodaj.net/fd992330f0cc8.jpg.html

https://zapodaj.net/0073ebfac838c.jpg.html

https://zapodaj.net/895c39bdc9080.jpg.html

Facet mi powiedział, że to cm.048. Szczerze, nawet w łapie nie miałem ani razu repliki asg, bo do tej pory wolałem chodzić na strzelnicę. Ale dziękuję bardzo za odzew.

Link to post
Share on other sites

CM048 ma drewno w stocku, może kupił używaną bez drewna i dołożył? Podejrzana oferta, trochę mało chce, ale jak jest uszkodzona to może... pytanie co faktycznie w środku pada i ile wyniesie naprawa. Ale kupowanie używki to zawsze ryzyko. Nawet jak wszystko działa w momencie sprzedaży to zawsze coś może paść na następnej strzelance i żadnej gwarancji nie ma.

Nie polecam dla nowych bo można się zrazić.

Link to post
Share on other sites

Podobno użyta 4-5 razy. Wolę najpierw zorientować się jakie ewentualne koszta musiałbym ponieść, żeby nie wyjść na minus. Tanio, bo ja z tym człowiekiem handlowałem już parę razy. Na co w takim razie zwracać uwagę przy kupnie? Co sprawdzić w takim egzemplarzu. Paru znajomych sugeruje mi kupno nowki sztuki od tysiąca w górę, ale ja wolę najpierw zobaczyć czy to zabawa dla mnie.

Link to post
Share on other sites

Nowa kosztuje koło 800 zł z tego co pamiętam, jeśli użył jej 4-5 razy i sprzedaje za 200 zł to raczej bedzie niezła lipa. Możliwe, że jest którymś z kolei właścicielem. Może poproś o paragon czy cokolwiek żebyś wiedział kiedy została kupiona i czy na pewno to model 048.

Link to post
Share on other sites

Dopytałem. Brak pudełka i paragonu. Drugi właściciel. Czy repliki posiadają coś w rodzaju tabliczki znamionowej po której poznam model? Swoją drogą tu jest ktoś z Warszawa(najlepiej wschodnia strona), kto mógłby ocenić taki sprzęt na żywo za parę groszy? Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Drugi właściciel? To co, każdy był z nią średnio 2.5 raza na strzelaniu? I już tak lufę porysowali?

To jak to ja sprzedaję Peuegota 206, 2003 rok, 15 000 km przebiegu.

Zacinki to moga być na przykład dogorywające styki (w sumie prosto z pudełka się zdarza) albo zajechany selektor, a to by już wskazywało większy przemiał kulek, w mojej Cymie problemy z tym się zaczęły po jakichś 20-30 tysiącach kulek. Po śrubie selektora zresztą widać, że była nieraz odkręcana.

Edited by kukunamuniu
Link to post
Share on other sites
Dopytałem. Brak pudełka i paragonu. Drugi właściciel. Czy repliki posiadają coś w rodzaju tabliczki znamionowej po której poznam model? Swoją drogą tu jest ktoś z Warszawa(najlepiej wschodnia strona), kto mógłby ocenić taki sprzęt na żywo za parę groszy? Pozdrawiam.
Jestem z Wawra. Mogę ci pomóc jeżeli chodzi o model to mogę rozpoznać ale w bebechach jestem słaby

 

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Tak jak już ktoś pisał.

Najlepiej dogadaj się z kimś by ci pożyczył jakiejś repliki na 1-2 strzelanki żebyś się obeznal i sprawdził czy ci się to podoba i chcesz się w to bawić.

A jak się spodoba i masz fundusz to lepiej kupić coś za 1k + dobrej firmy i jakości.

Jak to ktoś kiedyś powiedzial "Żeby się dobrze bawić trzeba mieć doby sprzęt. A dobry sprzęt kosztuje."

 

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...