Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Specna Arms SA-C03 Core


Recommended Posts

Siema wszystkim.

Mam pytanie jako kompletnie zielony, przyszły użytkownik karabinków elektrycznych. Planuje zakup wymienionej wyżej repliki i już na początku zastanawiam sie nad mozliwymi opcjami tuningu. Chcialbym w zwiazku z tym zapytac czy wymiany body w tych replikach sa problematyczne i jakie firmy sa kompatybilne w tym wypadku ? Slyszalem wiele dobrego o tym akurat modelu ale docelowo chcialbym ową replike doprowadzic do jak najwierniejszego odwzorowania prawdziwej broni (oczywiscie to zawsze bedzie asg, ktoremu daaaleko), niemniej jak wyzej. Gdyby podobny watek się pojawil najmocniej przepraszam, z racji tego ze jestem tu kompletnie nowy bardzo bym prosil modow/admina o odeslanie mnie w takim wypadku do stosownego posta. Z gory dzieki za pomoc w tej kwesti ;) Co do kupowania od razu konkretnego modelu to odpada ze wzgledu na budzet a jednoczesnie wiem ze w tym zakresie cenowym chyba ciezko o cos ZNACZNIE lepszego. Design tez mi moocno tu pasuje ;)

Link to post
Share on other sites

Nie widzę żadnego sensu kupowania wersji Core z zamysłem tuningu.

W podobnych cenach jest masa replik nie-plastikowych.

Za 100 zł więcej masz chociażby: https://gunfire.pl/p...rms-SA-B01.html

Pomijam oczywiste oczywistości, czyli AK Cymy i Boyi.

 

Chcialbym w zwiazku z tym zapytac czy wymiany body w tych replikach sa problematyczne i jakie firmy sa kompatybilne w tym wypadku ?

Sama wymiana nie powinna być problematyczna. Na GF dostępne jest metalowe body Specny. Pytanie tylko po co ładować w replikę, która kosztuje 550 zł dodatkowe 200, gdy za 800 zł można kupić, albo "ubertaktyczną" Specnę, albo markową replikę EA.

Edited by Budweiser
Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 4 months later...

Podepne się do tematu, jeżeli można, bo, jak pewnie bardzo wielu nowych, sama seria Core od Specny mnie zainteresowała, a założenie nowego tematu pewnie skończy się dla mnie OPR-em od moderatorów, że tyyyle tematów na ten temat... chociaż wbrew pozorom aż tyle informacji tu na forum nie ma... :) Czy rzeczywiście te core są tak złe, że kupienie takiego sa-c08 za jakieś 500-550zł jako próby czy asg mnie po 40tce wciągnie jest złym pomysłem? Mam możliwość spróbowania CQB I bardzo chętnie bym to zrobił, ale chciałbym repliki taniej a uniwersalnej (bo może i do lasu bym trafił) i tu dochodzimy do rzeczonej serii core (bo akurat model c08 to już moja osobista preferencja ;) ). Szybka wymiana sprężyny daje te uniwersalność, zapewnia łatwe osiągnięcie 300-330fps, bez downgrade a jak treba to i pewnie ze 400fps z jakąś sprężyną m120, recenzje nawet tu na wmasg w miarę, a tu na forum...właściwie to trudno coś znaleźć konkretnego. Każde pytanie o coś z core kończy się rozpiską nt innych firm i modeli. Więc można tym próbować czy absolutnie się nie zbliżać i rozbierać do lampy (żarcik z forów gitarowych o wzmacniaczu na początek ;) ) I np kupić cyme cm.045c (ach te ris-y ;) ) ? chociaż tu trzeba znów dawać do downgrade'u... 

EDYTA:

Dopiero zauważyłem, że to temat o tuningu ;)  Skopiowałem ten post do tematu o elektrykach SA. Ten można wywalić, a ja nie wiem jak :)

Edited by ThomX
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...