Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

cm. 522 czy warto?


Recommended Posts

Czy warto kupić nową cymę 522?

Zdaje się że to jakaś niskobudżetowa replika w typie cm. 028

http://www.taiwangun.com/elektryczne/cm-522-cyma?from=listing&campaign-id=14To znaczy miałem na myśli nowa tańsza wersja cm 028

Jest to zabawka z metalowym GB. Lepiej dopłacić do cymy (albo najlepiej do rk od boyi) ewentualnie wziąć mp5 Galaxy.

 

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Jest to zabawka z metalowym GB. Lepiej dopłacić do cymy (albo najlepiej do rk od boyi) ewentualnie wziąć mp5 Galaxy.

 

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Masz na myśli cm.028?

 

Obracam budżetem do 350 zł

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Witaj!

 

Z tego co słyszałem, to nie warto inwestować w jakiekolwiek repliki z serii CM.5XX. Lepiej naprawdę zainwestować w 028. Aktualnie kosztuje poniżej 400 PLN. Na którejś stronie widziałem dzisiaj za 369 PLN. Sprawdzona replika na początek. Za te pieniądze super sprawa. W okolicach 400 PLN dostaniesz też jakąś MP5 od firmy JG. Też świetne repliki.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Witaj!

 

Z tego co słyszałem, to nie warto inwestować w jakiekolwiek repliki z serii CM.5XX. Lepiej naprawdę zainwestować w 028. Aktualnie kosztuje poniżej 400 PLN. Na którejś stronie widziałem dzisiaj za 369 PLN. Sprawdzona replika na początek. Za te pieniądze super sprawa. W okolicach 400 PLN dostaniesz też jakąś MP5 od firmy JG. Też świetne repliki.

 

Pozdrawiam.

Dzięki.

ochronę oczu już mam, to podstawa.

 

tylko wszyscy znajomi mi mówią że nie warto 400 zł na zabawkę.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Pójdź na strzelankę i zobacz z czym ludzie biegają. Myślę, że kogokolwiek byś nie poprosił, opowie Ci co nieco o swojej replice i da puścić kilka kulek.

Następnie zweryfikuj, czy interesuje Cię zdanie kolegów na ten temat (opcjonalnie gdzie je masz :D). Też to przerobiłem ;)

 

Link to post
Share on other sites

A czy ci znajomi mają jakieś hobby poza piciem alkoholu/oglądaniem piłki nożnej/graniem w gry komputerowe? Bo tego typu rzeczy mówią w 90% ludzie bez zainteresowań.

Heh, nie chciałem tego tak dobitnie pisać ;P Ale faktycznie tak jest, czasem mówisz komuś ile wydałeś na hobby i od razu słyszysz "o k***a, ile bym za to wódy kupił!". Przerobiłem to jeszcze na grach bitewnych w liceum i na studiach, nauczony tym doświadczeniem o ASG raczej nie rozmawiam wiele.

Link to post
Share on other sites

tak, wiele razy, nawet mnie to zaskoczylo.

 

ja to bym najchętnie kupił sobie beryla złucznika, ale 1850 zł... na kulki by nie starczylo :icon_mrgreen:

 

 

Moją kolorowankę potraktuj jako pierwsze oficjalne ostrzeżenie w temacie łamania zasad regulaminu Fo.

Arend

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Beryl, co ciekawe, ma najwyraźniej więcej niezadowolonych właścicieli niż sprzedano sztuk ;)

Ale i tak go nie bierz, to mimo wszystko replika z paroma niestandardowymi rozwiązaniami i trzeba mieć do niego cierpliwość.

 

Trudno Ci coś konkretnego teraz doradzić, bo jeszcze chwilę temu miałeś 400 ziko, a teraz rozmawiamy o replikach za prawie 5x tyle :D

Link to post
Share on other sites

Beryl, co ciekawe, ma najwyraźniej więcej niezadowolonych właścicieli niż sprzedano sztuk :icon_wink:

Ale i tak go nie bierz, to mimo wszystko replika z paroma niestandardowymi rozwiązaniami i trzeba mieć do niego cierpliwość.

 

Trudno Ci coś konkretnego teraz doradzić, bo jeszcze chwilę temu miałeś 400 ziko, a teraz rozmawiamy o replikach za prawie 5x tyle :icon_biggrin:

Nie,no mówię o tym że jakoś bym z siebie i może wyciągnął 1800 zł, ale to już by był szczyt. Na razie mam jakieś 1100, a minus pieniądze za replikę, to jakieś 700, a jeszcze amunicja, jakiś jeden magazynek...

Link to post
Share on other sites

Ok, to może taki scenariusz (staram się upchnąć wszystko w 1100 PLN, ale może lepiej przeznaczyć 1000 na lepszą replikę i darować sobie na razie magi i kamizelkę? Ja bym tak zrobił)

 

5x midcap = 150 PLN

Tania kamizelka = ze 100 jak wyczaisz brytyjskiego chesta w DPMie (znacznie lepszy od chińskich kamizelek) - komis, OLX

Kulasy G&G 0.25, 2 paczki = 100 PLN

 

Zostaje z 750 PLN. Jak dla mnie to jest:

Cyma serii 040, 045, albo 048 w zależności od tego co się podoba i na co sa promocje

Gumka hop-up (przezroczysty Guarder, czarna Systema, zielona G&G) z montażem gratis przy zakupie w zależności od sklepu

Ładowarka (klon IMAXa B6) i może będzie jeszcze na LiPo, a jak nie to w lecie stockowa bateria ładowana dobrą ładowarką wystarczy póki co.

 

To jest oczywiście jedna z setek kombinacji, jakie można złożyć za 1100 PLN w zależności od:

-potrzeb

-gustu

-planów finansowych na przyszłość

Link to post
Share on other sites

Ok, to może taki scenariusz (staram się upchnąć wszystko w 1100 PLN, ale może lepiej przeznaczyć 1000 na lepszą replikę i darować sobie na razie magi i kamizelkę? Ja bym tak zrobił)

 

5x midcap = 150 PLN

Tania kamizelka = ze 100 jak wyczaisz brytyjskiego chesta w DPMie (znacznie lepszy od chińskich kamizelek) - komis, OLX

Kulasy G&G 0.25, 2 paczki = 100 PLN

 

Zostaje z 750 PLN. Jak dla mnie to jest:

Cyma serii 040, 045, albo 048 w zależności od tego co się podoba i na co sa promocje

Gumka hop-up (przezroczysty Guarder, czarna Systema, zielona G&G) z montażem gratis przy zakupie w zależności od sklepu

Ładowarka (klon IMAXa B6) i może będzie jeszcze na LiPo, a jak nie to w lecie stockowa bateria ładowana dobrą ładowarką wystarczy póki co.

 

To jest oczywiście jedna z setek kombinacji, jakie można złożyć za 1100 PLN w zależności od:

-potrzeb

-gustu

-planów finansowych na przyszłość

Na razie nie mam potrzeby kamizelki.

A są jeszcze inne rzeczy, nie tylko ''ersoft :icon_mrgreen: ''. Poza tym ja np. handluję walutą i to jest dość duży dochód, bo przy inwestycji 300 zł zarobiłem ostatnio 70. Także chyba narazie kupię chyba cm.028, a może w przyszłości coś lepszego.

Dziękuję wszystkim.

 

tak, wiele razy, nawet mnie to zaskoczylo.

 

ja to bym najchętnie kupił sobie beryla złucznika, ale 1850 zł... na kulki by nie starczylo :icon_mrgreen:

 

 

Moją kolorowankę potraktuj jako pierwsze oficjalne ostrzeżenie w temacie łamania zasad regulaminu Fo.

Arend

Uważam że jak się kogoś krytykuje za złą gramatykę, to powinno się najpierw sprawdzić swoją.

 

Nie krytykuję Cię. Twoją gramatykę mam... gdzie mam tam mam. Wskazuję Ci tylko że łamiesz regulamin Forum swoim olewactewm zasad pisowni. Bo olewanie wielkich liter, znaków diakrytycznych czy przestankowych to nie gramatyka a lenistwo.

Arend

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...