Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CYMA 069 i CYMA 071 - opinie


Recommended Posts

Cyma 007 mimo dobrego wyglądu była zupełnie nietuningowalna. Tolerowała tylko i wyłącznie wymianę lufy i gumki hopa. Każda inna ingerencja we wnętrzności kończyła się awarią gera. Było tak w mojej i w pięciu czy sześciu znanych mi egzemplarzach.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem, nie znam Specny, ale upewniam się w przekonaniu że tania i przyzwoita emka to taki Święty Mikołaj airsoftu. Znaczy wszyscy mają nadzieję że istnieje.

 

No cóż, dobra, tania emka to granica 850zł za emkę EA.

Link to post
Share on other sites

No taniej emki nie ma... ale pojęcie "tania emka" jest względne. Dla mnie nawet EA czy VFC jest dość tanie i wymaga nakładu finansowego, dużo bym tam pozmieniał. Jednak jest to najrozsądniejszy wybór. I jeśli chodzi o VFC - prawdopodobnie najlepszy.

Ewentualnie najnowsze wypusty Specny, ale max do 600-700zł - też te repliki są spoko, jednak również do doinwestowania.

 

Nie ma co ukrywać, VFC pozamiatało rynek i nawet EA trochę podupadło na tym. Pomimo, że EA dostaniemy tą stówkę taniej, nadal o wiele bardziej warto brać VFC. Cała reszta to kwestia gustu, patrzę ze strony technicznej.

Link to post
Share on other sites

Zależy też co dla kogo tanie. Dla jednych AGM-003 to prawie granica budżetu, a dla innych tani jest Cheytac M200 i Systema.

 

Ja osobiście uważam, że jak się lubi emki, ale nie ma się za dużo kasy, to trzeba zbierać w opór. Kupić najtańszą CM028, przestać chodzić z kolegami na piwo, rzucić szlugi, wziąć dodatkowe godziny w pracy tudzież każdy pieniądz z kieszonkowego odkładać. To jest zabawka, nie artykuł pierwszej potrzeby - mało osób zdaje sobie chyba z tego sprawę. I szczerze, rozmyślanie o wymarzonej replice jest często dużo lepsze od samej repliki. No ale odkładanie daje nam dodatkowy jeszcze plus: Czas. Głównie czas na przemyślenie wszystkiego. Może nawet zmianę decyzji, jak znajdzie się coś ciekawszego w sklepach zagranicznych (Bo w polskich to nawet nie ma co patrzeć).

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Cyma 007 mimo dobrego wyglądu była zupełnie nietuningowalna. Tolerowała tylko i wyłącznie wymianę lufy i gumki hopa. Każda inna ingerencja we wnętrzności kończyła się awarią gera. Było tak w mojej i w pięciu czy sześciu znanych mi egzemplarzach.

 

u mnie pękł szkielet, ale repla po wrzuceniu lufy i gumy systemy bardzo ładnie nosiła.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...