Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G&G GC16 brak semi-auto


Recommended Posts

Po wymianie tłoka i głowicy tłoka nie działa semi-auto. Po przestawieniu selektora ognia na semi replika strzela full-auto. Sprawdziłem styki selektora są ok. Na styku przerywacza (na załączeniu)jest opór ok 8 ohm. Nie bardzo wiem jaki opór powinien być. Czyżby mosfet się zepsuł?

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Mam takie pytanie a propo tego tematu.
Spaliła mi się elektronika w GC16 i nie wiem teraz na co wymienić,, by się często to nie spalało...
Jaki produkt polecacie ? Pytam się, gdyż zamontowanie zwykłego mosfetu chyba odpada (są 4 sygnałowe kabelki, a nie 1 jak w prostym mosfecie, gdzie jest kostka stykowa).

Link to post
Share on other sites

Replika jest awaryjna bo w stocku jest kiepska. Dlatego zawsze mówię, że w GC16 na wejściu jest sporo rzeczy do ogarniecia. Baza jest ok, ale środek taki sobie.

 

Co bym zrobił na Twoim miejscu? Albo montował Titan, ale budżet nie pozwala albo po prostu wrzucił standardową kostkę + kable 1,5mm2 + mosfet z aktywnym hamulcem. W 200zł powinieneś się zmieścić. Mosfet polecam NanoAAB, kostkę w sumie dowolną chociażby stock (mam ich sporo) i kable Muldental 1,5mm2

Edited by wallop
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...