Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Na razie tyle ;)

 

W ciągu najbliższych tygodni ujawnimy więcej szczegółów - ale nie za dużo.

 

Przewidywany termin druga połowa lipca 2019. Teren powierzchnią odpowiadający temu z ostatnich kilku edycji. Ale nie ten sam. Coś innego, w innym miejscu z kilkoma "urozmaiceniami".

Link to post
Share on other sites

Tym razem to nie będzie kolejny "Convoy Operations". Plan jest taki, żeby wrócić klimatem do kilku wcześniejszych edycji sprzed "CO". Dlaczego? Mamy nowy teren który nawet dla nas orgów jest na dziś wielką niewiadomą ;) Dlatego chciałbym skupić się na potrzebie rozpoznania terenu. Tradycyjnie dwie strony, dwie stałe bazy, duży teren, kilka niespodzianek związanych właśnie z terenem. Nastawiałbym się na dość intensywne działania rozpoznawcze w "strefie frontowej" ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Wow, trafiłem bo szukałem po militarnych forach i akurat czytałem o tym evencie. Wiadomo już coś więcej? Można gromadzić sprzęt i wszystko co może się przydać? Pytanie do organizatorów, jak zapatrujecie się w wyposażenie w namioty wojskowej pokroju https://milworld.pl/product-pol-18130-Demobil-Namiot-Wojskowy-F1-Olive.html? Dwa moduły, miejsce na wyposażenie, powierzchnia 25 m2, z góry dzięki

Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...
  • 5 months later...

Niestety falstart. 

Teren na którym impreza miała się odbyć wykorzystany będzie w lekko okrojonej wersji być może do "nowego" pomysłu. Część która miała być istotnym "punktem" imprezy typu "48H" wypadła z powodu braku możliwości dogadania się z właścicielem. Nie ukrywam, że wiązałem z nim znaczne "nadzieje" i miał być poważną lokacją dla założeń i fabuły imprezy. 

Jeżeli uda się w jakiś sposób "rozwiązać" te kwestię i zostaną do ogarnięcia tylko sprawy stricte techniczne temat być może wróci. Na dziś nic z tego. 

Kwestia inna, że przy obecnym nakładzie "rąk" do pracy nad potencjalną imprezą raczej nie ma co porywać się na próbę kontynuacji czegoś co było jakąś tam "marką" w świecie imprez ASG w Polsce. Robić coś wykorzystując markę a dając ludziom jakiś szajs... nie nie ma sensu. 

 

Myślę, nad czymś co wróci do pierwszej edycji "48H" z punktu widzenia założeń, sposobu działania itp. Z tym, że w mniejszej skali, i dla wąsko "specjalizowanych" ersoftowców ;) 

Chciałbym zrobić imprezę cykliczną opartą o działania snajperskie i stricte SF. Małe mobilne oddziały na dużym terenie wsparte snajperami oraz autonomicznie działające pary snajperskie. Zadania/cele "krzyżowe". Sporo kilometrów do zrobienia, czasu do spędzenia z robalami i drętwiejących od bezruchu mięśni. Być może jeden strzał na cały czas trwania imprezy. Być może szybka ucieczka/ewakuacja, być może "zgon" kończący przedwcześnie zabawę ;) 

Plan lato 2020. Konkretny termin i pierwsze informacje myślę pojawią się w okolicy lutego-marca.

 

Tyle na teraz.

 

 

 

 

Edited by thor_
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...