Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ARCH] Nowa strona z newsami asg


Recommended Posts

Mała porada:

Podejrzewam (po domenie) że strona jest hostowana tu: http://60free.ovh.org/pl/index.html

Jeśli zamierzasz codziennie pisać po kilka newsów to ta malutka baza (2 MB) bardzo szybko ci się wyczerpie.

A tak w ogóle uważam że wmasg wystarczy, a o nowościach więcej dowiem się z forum niż z tych niusów. Myślę że trochę bez sensu jest pisać o wszystkim co się wyczyta na AA lub innych stronach tego typu. To że sklep Airsoft GI sprzedaje jakąś replikę jest raczej mało ważne dla zdecydowanej większości polskich maniaków ;)

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Zycze powodzenia Beryl, ale jak znam zycie to energii starczy ci na jakies 2 tygodnie, no gora daje ci miesiac... Bylo juz paru "newsmanow" w tej materii i jakos szybko ich projekty sie zakonczyly! :?

 

Glownie ze tego powodu, ze jest pare porzadnych site'ow newsowych anglojezycznych, z ktorych korzysta wiekszosc osob interesujacych sie nowinkami i zachecenie ich do ogladania materialu wtornego, z natury rzeczy nieco spoznionego jest zadaniem beznadziejnym. A osob, ktore nie znaja angielskiego w stopniu wystarczajacym do zrozumienia krotkiego info, jest raczej juz niewiele...

Link to post
Share on other sites

w ogole to sądze że mało osób wchodzi na takie strony...

Każdy woli wejść na jakiś portal na którym znajdzie wszytko to co maniakowi air softu jest potrzebne...

Tak więc lepiej gdybyś dogadał się z zarządem wmasg i pisał newsy dla nich ;) Bardziej korzystniejsze i praktyczniejsze.

Link to post
Share on other sites
Jakos niespecjalnie mi sie nowy e-zin airsoftowy nie podoba. I autor jest z Biłgoraja (jakiegoś dziwnego zagłębia cudownych myśli airsoftowych ktore zazwyczaj kończą się na gadaniu).

Mógłbys rozwinąc myśl bo nie bardzo zrozumiałem o co ci chodzi.

Link to post
Share on other sites

Wybaczcie, ale czy to jest Forum Wiecznie Niezadowolonych?

Kibicowałem akcji NDI, ale nie rozumiem mieszania z błotem nowych ludzi i nowych inicjatyw tylko dlatego że są nowe!

I się kurna dziwią, że człowiekowi się odechciewa czytania Forum WMASG*

Jakoś nie zauważyłem, żeby Beryl był postacią pokroju Popsa itp zjawisk.

Zrobił zamiast gadać.

 

Ja czytam sobie newsy na kilku stronach zagranicznych, ale pomysł, żeby wreszcie coś ruszyć w tej kwestii u nas bardzo mi się podoba. W końcu nie każdy zna angielski.

 

Całuski

 

 

 

* tak, tak, wiem.. nie chcesz to nie czytaj

Link to post
Share on other sites
Czaicie o co chodzi , chłopaki z WMASG krytykują tą strone bo to jest dla nich konkurencja, nawet czy by im sie to podobało czy nie i tak napiszą że beznadziejna. Poprostu uważają sie za elite jakąś bo mają dużą oglądalność.

 

Yo ziomal czaimy bazę, ale przez twoje teksty mam fazę jak Jeż Jerzy.

Brrr starczy. Chłopaki z WMASG ? Gdzie ty widzisz tu chłopaków z WMASG ? Bo ja właśnie patrze w panel Redakcja i znajduję tam tylko Fokę, Medium, Sharpka, Cappucia i Regdorna. Żaden z nich nie wypowiedział się jednak w temacie.

To tak w gestii nadinterpretacji. Po drugie polecam jednak by zastosować się do rady z mojej poprzedniej wypowiedzi. W innym przypadku będe kasował posty.

 

Aha i proszę nie komentować mojej wypowiedzi. Mój stosunek do tematu jest zupełnie neutralny. Odnoszę się jedynie do porządku oraz zakończeniu niepotrzebnej pyskówki.

Link to post
Share on other sites

Witam!

 

Dla mnie strona jest rewelka. Nie czytałem nigdy zagranicznych stron z nowościami (raz na miesiąc jakąś odwiedziłem i coś poczytałem). Cała moja wiedza odnośnie nowinek ASG pochodziła z TEGO forum, lecz tutaj o wielu rzeczach sie nie pisze.

 

Beryl - zaczynam odwiedzać regularnie Twoją strone i bije brawa za to co robisz!

 

ja bym zrobił nową akcje.. WMASG -> Nie dla pieniaczy i malkontentów..

 

UPDATE: Po dokonaniu rejestracji nie mogę się zalogować.

Link to post
Share on other sites

Problem jest w aliasie jesli wchodzis ie przez www.airsoft.oz.pl wtedy nie da sie zalogowac logowanie jest mozliwe tylko poprzez www.beryl.ovh.org jak tylko bedziemy mieli troche pieniedzy kupimy domenę z prawdziego zdarzenia i nie bedzie zadnych problemów

 

[ Dodano: 20.10.2005, 17:24 ]

Ruszył dział Giełda.Mozna tam zamieszczac zdjecia oferowanego sprzetu

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...