Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Combat Alert (wojskowe szkolenia, manewry poligonowe ASG, certyfikat)


Recommended Posts

Witam

W dniach 4.07.2018-8.07.2018 w Orzyszu odbędzie się Letni Combat Alert.

 

Program :

*6 PROFESJONALNYCH WOJSKOWYCH SZKOLEŃ

*MANEWRY POLIGONOWE ASG

*SPECJALISTYCZNY CERTYFIKAT

 

więcej informacji pod:

http://www.combatale...t-alert_30.html

 

Krótka relacja video z Seminarium dla "Niebiescy" przygotowawczego do letniego Combat Alert:

 

Jeśli Ci się film spodoba - proszę o Like oraz subskrypcję i udostępnienie dalej by tego rodzaju imprezy były bardziej rozpoznawalne w Polsce.

 

Pozdrawiam

Edited by anotherdayCCCC
Link to post
Share on other sites

Certyfikat w zeszłym roku był naklejką. Z punktu widzenia "manewrów zgrywających dla proobronnych" (ja byłem sobie na urlopie wiec kopłem się ze znajomymi) jedyne co ciekawe było to poznanie ludzi i wymiana doświadczeń wraz z weryfikacją naszej wiedzy.

 

Wniosek> Biznes za pieniądze MONu.

Link to post
Share on other sites

To samo, co ukończenie kursu magazynier/ochroniarz bez uprawnień na wózek widłowy i licencji ochroniarskiej.

Nic.

A nie, wróć! Za udział w kursie miałem wypłacane stypendium (około 1000zł/miesiąc) więc można powiedzieć, że zapłacili mi za zrobienie certyfikatu.

 

Jak widzę Wierzbiny to żal mi ludzi, którzy będą na tym wygwizdowie...

Link to post
Share on other sites

Myślę, że cenną informacją dla potencjalnych chętnych będzie odpowiedź na pytanie co daje ten certyfikat. Czy jest honorowany przez MON i czy daje jakieś profity w WKU, czy dzięki niemu można mieć dodatkowe punkty przy rekrutacji na studia oficerskie, czy będzie warto załączyć go do CV w podaniu o pracę w SUFO. W końcu to specjalistyczny certyfikat, a nie wydrukowany "dyplom" za udział w zabawie, nie? :)

Link to post
Share on other sites

Węgorz spytaj się Grzyba, Nikosia, Wujka, Kury, Sobo i spółki którzy byli na zeszłorocznym CA co dostali. Kura poza racjami żywnościowymi nic nie przywiózł (no przywiózł też znajomości i poznał parę osób na żywo). A w skrypcie o łączności radiowej na pierwszym miejscu w bibliografii jest Twój skrypt o łączności. :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...