Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tez bym sie moze skusił, niestety czytałem o nim kilka nieprzychylnych opinii - tzn że czesto kulki same z lufy wylatują, ze skupienie i moc nie zadowala... były tego towaru recenzje jakies(choc pierwszych partii)... chce poczekac i zobaczyc co pokarze TM i KSC, tylko kiedy oni to do wałą wypuszczą??? TM pieprzy o swojej 1911a1 od prawie roku a KSC ma swoja w fazie testów już wiec wierze ze najpóźniej na poczatku przyszłego roku cos o niej usłyszymy :)

 

edit: tak sobie mysle ze jak pensja wpłynie 30 to moze go zamówie :)

zobaczymy cyzm to pachnie, mam tylko nadzieje ze magi są wymienne z WA, poniekąd są(jak twierdzi producent) ale w praktyce nie wiadomo ;)

Link to post
Share on other sites

Panowie mialem okazje przetestowac tego Colta ,taki full metal to on nie jest ,rygle na lufie zaraz przy komorze HU sa z plastiku !!!! A to duzy minus w dodatku konstrukcji ryglowania lufy Colta M1911 A1. Wykonany jest on z Aluminium samego bez cynku ,znow minus jest bardzo leki oczywiscie jak podepnie sie magazynek jest w miare OK :lol: Test strzelania HU jest staly ,lufa w moim modelu byla mosiezna bardzo kiepskiej gladzi wewnecznej !! :cry: wystrzelane ok 400 szt amunicji ,025 TM .Jedno ladowanie maga GG strzelamy 14 szt dzialanie pistoletu poprawne , zasieg 25m dalej tragedia pikuja w dól ,plaszcz zamka po ostatniej kulce zatrzymuje sie w pozycji oczekujacej na podpiecie nastepnego maga ,wyjmuje mag doladowuje pociski, gazu nie! podpinam mag strzelam 14 sztuk i co, po 14 sztukach wystrzelonych, szok, pistolet dalej strzela ale bez amunicji !!! zamek nie ma sily zaskoczyc na blokade!!! i tak zawsze na drugim ladowaniu pociskami az dziw ze jak strzelal tak bez amunicji nie pekla plastikowa dysza o metalowy podajnik magazynka !!! Czyli moze w moim modelu jedno ladowanie gazem starcza na jedno wystrzelenie 14 pociskow !!! dalej nie ma sensu znecac sie nad pistoletem. panowie tragedia POZDRAWIAM

Link to post
Share on other sites

no to chyba jednak nie kupię ;)

bo TM kupie w ciemno jak wyjdzie a i KSC też choc martwi mnie ze na zaworach od S&W swojego zrobili które to ma kiepską moc 260fps :/

 

juzekk do swojego z scw2 jakiego gazu używasz? bo jeśli WA to zalecają hfc134a i poniekąd zamek ma tendencje do pękania... albo flow reductora zainstalowałes z airsoft innovations? tak czy siak daj cynk, tutaj albo na PM :)

 

poza tym - to jest kopia WA 1911A1 Magna - jakim cudem do maga który miesci 12 kulek zmieściłes 14??

 

i słyszałem jeszcze jedną ciekawą rzecz, bierzesz maga R type od WA do single stackow, wyjmujesz go z obudowy metalowej, zamieniasz bebechy z obudową od KJ'owskiego maga - podmieniasz sprezyne podajacą kulki i ponoc gunik sie o wiele zdrowiej zachowuje, na zagranicznych forach ktoś taki patent wyczaił w tym gunie :)

Link to post
Share on other sites

Pnowie dajcie sobie spokuj z tym pistoletem ,wykonanie i dzialanie tragedia !!! Ja swojego zwrocilem do slepu czekam na zwrot kasy!!!!! A te pienadze zainwestuje w WE Hi Capa 5.1 plus 2 magi !!! Pistolet sprawdzony przetestowany ,zero jakichkolwiek narzekan ze strony wlascicieli !!! POZDRAWIAM. :)

Link to post
Share on other sites

nie no to ja juz wiem ze KJW nie kupie, ale guna musze miec colta 1911a1 a nie jakies modernizowane badziewie na szkielecie da original automatic firearm ;)

 

wiec czekam cierpliwie na TM lub KSC, które szybciej to pewnie wezme, w ciemno ale sądze ze sie nie zawiode bo i jedna i druga firma robi pr0 gaziaki :)

Link to post
Share on other sites

Kupiłem i jestem zadowolony. Wprawdzie jest już za zimno na niego (co udowodniły liczne syfony na poprzedniej strzelance), kolega nawet stwierdził, że ma "za słabego kopa i jakoś dziwnie strzela", ale w lato bedzie pewnie śmigał az miło. W zasadzie nie jest to M1911A1 bo posiada troche cech charakterystycznych dla klasycznego 1911, między innymi kciukowy bezpiecznik, jest dłuższy. Moim zdaniem to jakas wersja przejściowa miedzy ostatecznym M1911A1 a klasycznym 1911 z pierwszej wojny światowej. Przebija dwie ścianki puszki, przebija dwie ścianki grubego kartonu. Miło hałasuje podczas strzelania. Coprawda występuje czasami ten problem z wystrzeleniem 2-óch kulek ale bardzo żadko, nie posiada orginalnych markingsów (szkoda, ale czego sie spodziewac po replice za 449zł ? To nie WA). Pistolet jest zdecydowanie za czarny, powinien być bardziej matowy, kolega (BoT) musiał wziąc go do reki aby stwierdzić że to naprawde metal, po czym zapytał "to czemu on taki kolor ma ?" :) Ogólnie na razie jestem z repliki zadowolony, zobaczymy ile podziała :)

Link to post
Share on other sites

jak wylatuja 2 kulki na raz to nigdy nie jest dobrze, jak chce zeby 2 kulki poleciały w strone wroga to naciskam spust 2 razy aai, takie "wypadanie" kulek świadczy o lipie siakiejś, tym bardziej ze wystepuje co 2 wystrzelone magi, a nie co 20...

 

Mario lookaj to :D

 

http://www.arniesairsoft.co.uk/index.php?g...rt_from=&ucat=8

 

ja już zacieram ręce, może wyjdzie na tyle szybko ze sobie zrobię prezent pod choinkę heheheheh :D

 

tak czy siak chyba na TM nie ma co czekać bo se w kulki lecą... 1911A1 od TM było pokazane jako mold jeszcze przed SIGiem 226, a sig wyszedł wcześniej a o 1911A1 nic a nic nie było słychać... imho TM sobie na razie olało i czekając na TM'ke to bym sobie mógł czekać i czekać...

a tutaj KSC przyszło z pomocą :)

Mario licze, że jak sie gunik pojawi gdzieś za granicą w przystepnej cenie i pewnie będziesz na niego miał taką samą ochotę jak ja to można by sie było jakoś zgadać żeby go zamówić(jak z WGC to mam swojego człowieka - jak z Uncompany to ktoś tam z PAT'u i ile sie nie myle miał jakieś wejścia ;) ) - taniej wyjdzie koszta przesyłki i transferu kaski podzielić na 2ch :)

Link to post
Share on other sites

tzn zaznaczmy ze w przeciwieństwie do tego KJW 1911A1(rzekomej bo cechy charakterystyczne to jakies mega combo 1911 i 1911A1) KSC wypuszcza M1911A1 (określane potocznie jako M1911)

i generalnie jak patrze na ceny polskie gunów KSC(z trademarkami - japońskich) to są to ceny rzędu 450 - 550 zeta i jest to już w sklepach z naliczoną marżą...

 

a co do atutu PO że jest to metal to wszystko fajnie, ale jest to ten sam metal co w tym M1911 określany przez użytkowników jako "szajs-aluminium"

 

jako ciekawostke podam to co powiedział juzekk - skoro w 1911(w klonach też) ściana zamka jest 2x grubsza od ścianki zamka w glocku i dodając fakt ze będzie to broń boczna której raczej nie bedzie sie używać hardkorowo, często i ostro to moim zdaniem colt od KSC będzie pr0 wyborem bijącym na głowę jakikolwiek metal :D

 

mam jeszcze tylko nadzieje że magazynek zrobili jako zżynkę R-type'a na 20-21 kulek a nie clasycznego 12-14 kul ;) no i oczywiście że na nabiciu gazem da sie wystrzelić choćby ten cały magazynek ;) biorąc pod uwage ze jest cienki a zbiornik na gaz nie będzie uberpojemny :D

 

ale generalnie, jak sie pojawi to zobaczymy gdzie prędzej, na UnC czy na WGC i sie trzeba będzie zgadać na PM na forum, wiec Mario jak gdzieś wypatrzysz przede mną to dawaj kontakt i sie trzeba będzie zmówić :) a kasy nie mów ze nie będziesz miał, oszczędzać trzeba!! :D

 

[ Dodano: Czw Paź 20, 2005 11:48 am ]

ciągle off top na temat M1911A1 od KSC a nie od KJW ale mój kontakt na japonistyce przetłumaczył mi z tych fotek na arniesairsoft akapit o nastęującej treści

"Z radością będziemy czekać na wprowadzenie do sprzedaży KSC 1911A1. Cena nie jest jeszcze ustalona. Jako czas wejścia na rynek podawana jest tegoroczna jesień. Miłego użytkowania!"

 

tak więc mosi mosi może na gwiazdkę już będzie se można napisać list do mikołaja ;)

Link to post
Share on other sites

czytałem na zagranicznych forach o patencie z podmianą maga

potrzebny jest mag od WA single stack z serii Magna

podmianka polega na wyjęciu bebechów z maga KJW, włożeniu bebechów od maga WA magna - przełożeniu sprężynki popychającej kulki i voila :)

nie trzeba wymieniać zaworów ani nic

ale własnie myk na tym ze musi to byc single stack od magny bo od scw juz troche inaczej to wyglada - stockmann o ile sie orientuje to alex u was miał 1911 WA magna starego typu, rzuć okiem na magi...

choc moze byc ciezko z jego dostaniem :0

 

ja jednak czekam na KSC 1911A1 :) zdjecia mnie tak podnieciły ze majty zmieniam ilekroć na nie patrzę :)

Link to post
Share on other sites

Dziś wsadziłem magazynek (nie scw) od Wilson Combat Strikera WA do tej zabawki, i trudno cokolwiek powiedzieć - zadziałał, ale magazynek był w takim stanie zasyfionym w środku, że po pierwszym strzale się zaciął. NAtomiast zadziałał, jeśli o to chodzi.

 

Nie wiem, czy powtórzę eksperyment, bo to nie moje magazynki.

 

Pozdrawiam

 

Kret

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam,

 

Mam pytanie....skąd mogę wziąść zapasowy mag do Colta z KJW?

Kupiłe swojego w military.pl, ale tam przemiła (!) obsługa twierdzi, że jak mam ochote na 2i, to nie wiedzą skąd mam wziąść, bo oni nie mają i nie zamawiaja specjalnie dla 1 osoby...

domyslam się, że ew. moge sobie kupić drugi model:-))) wtedy będę miał drugi magazynek :twisted: :twisted: :twisted:

Pozdrawiam,

 

maciek

Link to post
Share on other sites

magazynki są trudne do dostania nawet za granicą :/ ja ostatnio żadnego nie widziałem na stanie, z resztą nawet samego gaziaka nie widziałem ostatnio ani na wgc ani na unc...

 

mam pytanko do ciebie Maćku, jesteś z Warszawy tak? bo chętnie bym oblookał tego gaziaka z bliska, zaczynam tracic cierpliwość jeśli chodzi o KSC czy inne obietnice znanych firm na temat 1911a1 :/

 

może miałbyś czas i możliwość się jakoś ustawić na małe oblookanie tego gaziaka i jego "performansu"? :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

gun wpadł w moje ręce :D kupiłem używkę od stockmanna :)

 

nie żałuję

full metal, feeling niesamowity, brzmi i kopie naprawde fajnie

 

przy testach w temp ok 5-7 st(garaż podziemny w bloku - na dworze -1) wywalał na nabiciu cały mag(strzelajac nie superszybko) a przy ostatniej kulce szedł syfon(niestety wada tego modelu znana wszystkim uzytkownikom)

 

zasięg całkowity ok 35-40 m

zasięg skuteczny nie mierzony super dokładnie ale z 20 m spokojnie 12 na 12 kulek wchodzi w rynnę o szerokości 15cm na wysokości na której celowałem :)

 

broń boczna dla prawdziwych fanów mocnego brzmienia i przyjemnego wizualnie klasyka jakim jest colt m1911a1 :D

 

miałem problem z dolnym zaworem(tzn problem ze go rozwaliłem śrubokrętem ;) ) - kupiłem na mg za 35 zeta nowy, dokreciłem i gunik znowu hula :)

 

czasem zdaży się ze przy strzelaniu "na pusto" zamek nie zostanie z tyłu tylko wróci do pozycji początkowej(zauważyłem że im szybciej strzelasz tym bardziej jest to prawdopodobne czyli nie wiem, kwestia zaworów które sa notorycznym problemem w KJW)

 

czekam na dokładne info od kreta jakie dokładnie magi od WA pasują(czy magna czy SCW 1) i mysle ze zorientuje sie za takim magazynkiem bo wydaje mi sie ze rozwiąrze on 90% problemów z syfonami i innymi tego typu KJW ralated shitem :)

 

polecam :)

 

jak będzie znowu dostepny na military.pl to mario bierz bo imho warto za tak małą kasę jak na gaziaka (bo jeśli chciałbyś w ogóle jakiegoś gazaiaka to glock 17 ksc-kwa za 300 - najlepszy kompromis miedzy ceną a mocą i niezawodnością :) - ale to nigdy nie będzie m1911a1 :D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...