Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zasadniczo kupiłem po okazyjnej cenie konwersje madbulla z długą lufą... Dokładnie taką:

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_133_229&products_id=7903&name=MadBull_-_Lufa_Precyzyjna_Assassins_235mm_-_1911,_MEU

 

Kolega od nas z forum zapewniał mnie że do KJW pasuje i że przymierzał itp itd. No dobra dał mi gwarancje, że pasuje skuszony niską ceną zakupiłem od niego tą konwersję.

 

Po tym jak do mnie dotarła okazało się, że nie pasuje a winą jest komora HU czytaj nie ma "bolca" na prowadnicę springa oraz grubsze ścianki przez co dysza do niej nie wchodzi tak głęboko i pistoletu ni jak nie da się złożyć.

 

Po mojej walce wymieniłem komorę na stock i zmontowałem wszystko i działa bardzo dobrze:) Co prawda przypiłowałem lufę zewnętrzną od madbulla ale jest ok.

Link to post
Share on other sites

czepiasz się Dex:D Chodzi o sam pomysł, a nie dokładnie o tą rurkę za 30 zł:)

lepiej byś zdradził jakis pomysł na ustabilizowanie lufy. Myślałem, o płytce z jakiegoś tworzywa z otworem na tą lufę, ale nie wiem, czy podczas strzelania nie wygnie mi lufy :( Chyba, że zrobić troszeczkę większy otwór na ewentualne ruchy lufy związane z przeładowaniem :(

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...
  • 4 months later...

Witam,

posiadam KJW KP-07. Wygląda wyśmienicie, pierwsze strzelanie też super, generalnie cieszyłem się jak dziecko.

 

Przy strzelaniu trzeciego maga zaczęły się problemy. Ładuje jak należy mag gazem i ładuje 23kulki.

Pierwsze strzały są mocne, jest ogromna chmura gazu i już przy 11 kulce czuć, że słabnie. Wystrzeliwuje w sumie 14/15kulek przy czym te ostatnie już są bez dużego kopa, tak jakby ledwo dawał radę.

Czy to normalne? Czy to jest rzecz, którą na gwarancji naprawią czy taka jest natura maga na gg, że strzela dobrze 10 razy?

 

Moim zdaniem, to wygląda tak jakby na początku zużywało się za dużo gazu(chmura, bardzo czuć na ręce gaz po strzale) a potem brakowało na resztę strzałów. Mag jest cały bardzo zimny w trakcie strzelania. Dodam, że smarowałem gdzie trzeba silikonem.

 

Ktoś coś wie?

Link to post
Share on other sites

Ta klamka ma standardowo taki dość niestandardowy rocket valve (czasem zwany także bulb vale), zapewne pod CO2 i na gg zwyczajnie nie wystarcza gazu.

Wyjścia z sytuacji są dwa:

- mnień magi na CO2

- wymień rocket valve na np. stockowego WE

 

Miałem taki sam problem jak Ty, na gg wystrzelić można było góra 14 kulek na jednym nabiciu, po wstawieniu rocket valve WE można używać gg - jedno nabicie ok 30-35 kulek. Tutaj porównanie, niebieski stockowy, szary AIP (niewiele się różni od WE):

zdjcie1676u.jpg

Edited by slepy
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 6 months later...

Sprawdzał ktoś czy te magi pasują do naszych 1911'stek? http://asgshop.pl/sk...ukt.php?id=5483

Co prawda to rebrand ale nigdy nie wiadomo więc pytam. Kupiłbym kilka bo wreszcie są z normalną stopką i jakoś to wygląda a nie jak ta od KJW.

A jak ktoś już próbował i działają to jak z ich jakością? Warto czy lepiej zostać przy tych paskudach od KJW.

Edited by MayheEM
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...