Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M16 ICS wypluwa kulki na parę metrów


Recommended Posts

Cześć!

Jak w temacie mam ics-a z dwudzielnym GB. Kombinowalem w niej na poczatku z r-hopiem ale nie wychodziło więc dałem spokoj. Załozylem metalową dedykowaną komorę i gumkę zieloną G&G.

I aktualnie wypluwa kulki na parę metrów i wyniki na chrono w stylu 200 paru fps. Wczesniej było równe 445. Jest strzykawka, dysza odpowiednia (metalowa ics-a). Na stockowym tłoku było widać w połowie zębów jakby większe ślady zuzycia, wymieniłem na nowy shs-a. Pomyślalem że replika może naciągać tłok np tylko do polowy cyklu, ale na zebatce tłokowej ani nowym tłoku nie widać żadnych niepokojących pęknięć czy sladów. Dodam że przy pierwszym strzale, po zwolnieniu anti-reversala słychac zgrzyt, a następny (wtedy tłok leci od połowy) jest już ok.

Jakies pomysły?

Link to post
Share on other sites

Komorę kupiłem nową - metalową ics-a z nią jest wszystko w porządku. Co ciekawe pierwszy strzał była taki jak powinien 450, pozniej trochę wariowania i zatrzymała się na stabilnych 248-250 fps, co znaczy ze komora i szczelnosc jest ok. Poza tym oczywiscie wymieniałem kable więc dolny gb tez był rozebrany. Sprawdzałem jak zebatka nachodzi na tłok i wyaje się być w porządku, a bez górnego body tłok cofa się tak jak powinien.

Link to post
Share on other sites

A nie zgubiłeś przypadkiem sprężyny która dopycha komorę do GB i dyszy?? Dwa dni temu rozbierałem całego swojego 12 letniego M4 i nadal wszystko w nim jak w nowym i po złożeniu bangla jak banglał 330 fpsów jak od linijki. 

Link to post
Share on other sites

Jeżeli ten ICS ma rozwiązania takie jak w moim staruchu to sprawdź czy masz tą SPRĘŻYNĘ na zewnątrz komory HU - nad lufą która dopycha komorę do dyszy. Jak wrzucasz kulkę - jedną ręcznie to komora może być ustawiona OK ale po pierwszym ruchu dysza odsuwa ją od GB i całe uszczelnienie dyszy idzie w p.....

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...