Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam witam.
Przychodzę z pytaniem odnośnie mosfetu AB od Peruna. Czy ktoś miał z nim do czynienia? Jak się sprawdza? Czy warto? Jak to wygląda z ceną do jakości. Rozważam kupno i zamontowanie w m14 TM więc bardzo chętnie przyjmę wszystkie opinie. 
link do mosfetu: http://www.asg.warszawa.pl/airsoft/czesci-replik-asg/czesci-wewnetrzne-aeg/gearboxy-i-ich-czesci/czesci-elektryczne/uklady-mosfet-ascu/p,perun-mosfet-ab,81103.html
Dzięki za wszystko z góry :)

Link to post
Share on other sites

Jeżeli potrzebujesz prostego, wytrzymałego układu, który będzie śmigał jak należy, to polecam AB. Mosfet dobrze się sprawuje, poprawił kulturę pracy repliki. Ochrona lipo działa, sprawdzałem. Układ zaczyna piszczeć jeśli napięcie spadnie do niebezpiecznych wartości. Hamulec działa jak trzeba, wł/wył jest proste jak budowa cepa i w razie czego można szybko dostosować układ do aktualnych potrzeb. Montowałem go w swojej suce od E&L. Jeśli chodzi o to czy mieści się pod deklem z baterią, u mnie na spokojnie mieście się 11.1 1200 mAh stick, kwestia wymierzenia kabli.



PS. gdzieś na necie widziałem filmik jak podpinali AB'ka do trzech replik na bateriach 11.1V, wytrzymał :D

 

Edited by Warpiq
literówka
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...