Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Porównanie gazowych replik Beretta na green gas do 400zł


Recommended Posts

Pisz ze zrozumieniem. Napisałeś wyraźnie: Argument z wymianą gumki też jest chybiony, bo repliki bez regulacji hopup używają takich samych gumek (w standardzie VSR)

Bez regulacji HU jest tylko TM z omawianych. Więc niby o czym Ty u licha pisałeś? 

Nie wiesz- nie pisz. Piłeś- nie jedź. Nie masz racji- przyznaj to zamiast robić z siebie thora. 

Link to post
Share on other sites

No to zatem nie widziałeś KJW bez regulacji...

Nie wiedziałeś o tym???

Kończę na tym swoją aktywność w tym wątku, bo ci jeszcze żyłka pęknie. Nie chciałbym mieć nikogo na sumieniu.

Edited by mareq
Link to post
Share on other sites

Bardzo się zdziwisz ale widziałem :). Napiszę to jeszcze raz, nie, żebyś Ty zrozumiał bo na to nie liczę, raczej dla kogoś kto się chce czegoś dowiedzieć: ŻADNA wersja beretty KJW posiadająca gumkę systemu VSR nie miała stałego HU. Bardzo stare, historyczne już niemal beretty KJW które miały stały HU miały taki HU jak beretta TM a więc z gumką nie w systemie VSR. 

Nie wiesz o czym piszesz, zakończenie aktywności w tym wątku to najlepsze co możesz zrobić. 

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Witam,

Przychodzę do Was z zapytaniem kompletnego zielonego laika... 

Chciałabym sprezentować Mężowi na święta (tak wiem jest czas, ale jak wspomnialam jestem zielona w temacie więc szukam już teraz) replikę Beretty. Próbuję sama coś ustalić, ale przyznaje bez bicia kompletnie nic nie rozumiem z Waszych opisów. Mąż należy do grupy ASG, ma swój sprzęt zna się troche na tym więc nie chcę kupić czegoś co Go kompletnie rozczaruje... (nie proszę Go o pomoc, bo ma to być niespodziewajka). 

Wiem tyle, że nie chcę żeby był to plastik, raczej z ewentualnymi drobnymi plastikowymi elementami (okładziny). 

Budżet tak do ok 350zł.

Znalazłam coś takiego:

https://www.sklep-asg-rc.pl/product-pol-5471-Replika-pistoletu-M9A1-CO2-czarna.html

Czy jest to wgl warte uwagi? Z opisu to każda jest fajna. Z góry dziękuję za pomoc. 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...