Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AA/Srg 12 Tm


Recommended Posts

Witam. 

Minął już  dłuższy czas od pojawienia się na rynku AA-12 i Srg 12
Pytanie do posiadaczy - jak z realnym zasięgiem tej repliki. Dochodzi do 35m (czy na 35 m można robić Matrixa)? 
Na filmiku widać, że czasami wali lobbem, żeby sięgnąć przeciwnika. 
Czy ktoś już grzebał w środku. ? Jest jakaś szansa dociągnąć Fps do tych 350 max? Gb jest specjalny i z tego co wiem, spec. 3 cylindrowy zespół. 

Filmik: https://www.youtube.com/watch?v=I-UEUwina1g 

Replika jest fajna, ale płacić ok 3 tyś (rep. + magazynki) za coś, co ma 25-30 m zasięgu, późniejsze problemy z usuwaniem ewe. awarii jakoś mnie nie przekonywuje. 

Pozdrawiam 

Link to post
Share on other sites

Nie miałem ale się wypowiem.... 

Poco mi replika za prawie 3k, skoro zasięgiem będzie równa cymogloki? albo będzie mieć 5 m więcej?  albo będzie mieć te 35m zasięgu, ale na tych 30-35m ludzie będą matrixa robić... 
z założenia to replika strzelby za prawie 3k...

Link to post
Share on other sites

Wybacz ale nie rozumiem? 

Pytasz o wynalazek który jest raczej propozycją dla kolekcjonerów niż dla aktywnie chcących go używać. 

Piszesz, że dwa Cymogloki dają więcej. Hmm zależy co kto lubi. 

CQB... W tego typu zabawie najlepiej sprawdzają się krótkie i szybkostrzelne repliki. Ale co kto lubi. 

Kupowanie strzelby po to, żeby z niej zrobić karabin... Co kto lubi...

Link to post
Share on other sites

Jeżeli do Ciebie replika karabinu strzelająca na 30-35 m jest ok... co kto ubi... 
sprawdzają się krótkie i szybkostrzelne repliki a dwa cymoglocki są długie i trzeba je przeładowywać po każdym strzale.... 
Gdybym chciał ją kupić dla kolekcji, to bym się o nic nie pytał. Chcę ją używać aktywnie, ale gdyby osiągała zasięg 30 m, dla mnie jest to bez sensowny zakup...Tak jak wspomniałem wyżej, 2x cymka na auto ma to samo. ...

 

Edited by micju34
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...