Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

W plecakach specjalizował się Night Fox:

http://nightfox.pl/?cat=1

Do oporządzenia znajdzie się kilka firm/osób, ale... mam pewną wątpliwość czy zdajecie sobie sprawę, że koszt takich "customów" jest o wiele większy niż kieszeni/pasów/plecaków produkowanych seryjnie - jeśli się nastawiacie, że ktoś wam to zrobi znacznie taniej niż producenci masowi to chyba czas was wyprowadzić z tego błędnego myślenia...

Link to post
Share on other sites
13 godzin temu, Yahalom napisał:

W plecakach specjalizował się Night Fox:

http://nightfox.pl/?cat=1

Do oporządzenia znajdzie się kilka firm/osób, ale... mam pewną wątpliwość czy zdajecie sobie sprawę, że koszt takich "customów" jest o wiele większy niż kieszeni/pasów/plecaków produkowanych seryjnie - jeśli się nastawiacie, że ktoś wam to zrobi znacznie taniej niż producenci masowi to chyba czas was wyprowadzić z tego błędnego myślenia...

Ja rozumiem ze koszt moze byc wiekszy, ale nigdzie nie moge znalesc paska ktorego szukam a seryjnie produkowany kosztuje 160$ dlatego chcialbym jakas wycene od jakiegos krawca ile to moglo by u niego kosztowac oraz chcialbym cos jeszcze do tego pasa doszyc tzw customowego. Druga sprawa to tzw 'drop leg pannel' ktorego nigdzie nie moge znalesc a szyty seryjnie kosztuje 70$. Jezeli chodzi o szelki to nie moge znalesc zadnych szelek ktore mysle ze by mi najlepiej pasowaly. Co do ladownic to moze masz i racje ze lepiej kupic seryjne. Wiec jezeli jest tu jakis krawiec z ktorym mozna by bylo porozmawiac o wycenie szelek, pasa i panelu udowego to bym byl wdzieczny, a moze moje pomysly ktore mam w glowie beda fajne i taki krawiec moze zacznie to robic seryjnie.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...