Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem po wymianie zębatek. GB v2.


Recommended Posts

Witam, zębatki Tornado 18:1, tłok 15 stalowych zębów ni jak nie mogę ustawić zębatek aby gb wykonał jeden pełny cykl. Ustawiam tak jak Bozia nakazała zębami do dołu i nic, bardziej w lewo, w prawo też nic, ani razu nie wykonał pełnego cyklu. wlaczę z nią już ponad tydzień. 
 

40648565_434265770313987_3004576678660800512_n.jpg

Link to post
Share on other sites

czasem wykona cykl lecz na pojedynczym tłok nie wraca do pierwotnego położenia, pluje kulkami raz dobrze a raz na metr, nawet zdarzyło mi się raz, że za każdym strzałem  tłok wykonwał dodatkowy ruch do tyłu. Tak prowadnica jest łożyskowana to GB od tornado z szybką wymianą sprężyny. 

Link to post
Share on other sites

Overspin jest normalnym zachowaniem repliki. Jest większy lub mniejszy w zależności od sprężyny, silnika, zębatek i woltażu baterii. Najłatwiej wyeliminować go dając mosfet z hamulcem.

U mnie jak się wsadzi do DRM, która ma +500, słabą sprężynę ~300, to się robi podwójny burst na semi.

Nie powinno to jednak wpływać na wahania fps. Tutaj bym się raczej przyjrzał pacy dyszy. Może na początek wsadził opóźniacz.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Dorzuciłem opóźniacz i cykl jest zachowany :) ale z kolei kulki lecą mam wrażenie bardzo wolno oraz co jakiś czas jedna od tak wypada z lufy przy serii ale to już raczej wina kiepskiego magazynku. Chciałbym wyeliminować ten powolny lot kulki, strzelane było z 0.23g  więc może są za ciężkie. , mocniejsza sprężyna czy kulki lżejsze. 

edit.

sprężyna to m90.

Edited by Gr4b4rz
podanie szczegółowych informacji.
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...