Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jakie są objawy zepsutego hop-up


Recommended Posts

Cześć, mam replikę JG 608-6 czyli g36c, zauważyłem że jak strzelam kulki znosi trochę na lewo - ustawienie celownika czy problem hop-up ?  
dodatkowo też czasem strzeli ślepaka a czasem dwie na raz. Czego to jest wina i czy to normalne ze czasami się tak zdarzy? 

 

z asg jestem full zielony nie wiem co gdzie szukac dlatego zakladam nowy temat. Z góry dzięki za pomoc ;)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Podłączę się pod pytanie bo widzę, że ucichło a w mojej CM011 (też g36c i taka sama cena jak JG 608) dzieje się dokładnie to samo. Czasami zdarza się że podaje dwie kulki do strzału i jedna leci do góry a druga na dół po jakiejś chwili. Czasem z kolei zdarza się, że kulka wylatuje z prędkością 30 milimetrów na sekundę i spada mi na buty.

 

Osobiście używam kulek MadBulla 0,2g a niedługo przerzucę się na G&G 0,25g. Co wypada wymienić?

Link to post
Share on other sites

Rozebrałem replikę w drobny mak i przeczyściłem wszystko (oprócz gearboxa) chusteczkami nawilżanymi. To samo zrobiłem z magazynkami. Okazuje się, że miałem tam sporo piasku a po czyszczeniu wszystko działa jak powinno. Kulki wylatują idealnie w prostej linii. Najwięcej syfu siedziało w lufie więc proponuję czyścić ją regularnie po każdej grze.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...