Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam!

Problem dotyczy "suczki" od cymy. Po podłączeniu baterii i podpięciu magazynka oddając pierwszy strzał praktycznie nie ma kompresji , odgłos strzału jest bardzo głuchy. Kolejny strzał oddany w krótkim odstępie czasowym (1 sekunda) jest już trochę lepszy, przy trzecim strzale kompresja jest prawidłowa i replika osiąga 100% swojej faktycznej mocy. Po minucie odpoczynku mamy powtórkę z rozrywki .. trzeba oddać dwa strzały, aby kompresja się odpowiednio nabiła :D Nigdy wcześniej nie spotkałem się w żadnej replice z takim problemem, może ktoś z Was jest w stanie mi pomóc.

Jedyną rzeczą jaką brałbym pod uwagę, to głowica tłoka a dokładnie uszczelka a może suczke dopadła jesienna deprecha?  Pozdrawiam ! 

Link to post
Share on other sites

Dokładnie. Dwie pierwsze lecą na kilka metrów a następne prawidłowo z odpowiednią kompresją.Bardzo wyraźnie przy tych dwóch pierwszych słychać głuchy dźwięk przypominający pusty strzał, natomiast te kolejne już są odpowiednio "wyciszone" - po prostu słychać kompresję. Zawsze dwie pierwsze są słabe,  ta zależność jest również stała. Może uszczelnienie gumki przyniesie jakieś rezultaty. 

Link to post
Share on other sites

Oczywiście. Sprawdzałem na dwóch innych magazynkach, ponowne rozłożenie i złożenie komory również nie poskutkowało. Z kolei uszkodzony oring w ogóle by nie dawał kompresji. Nie mam pojęcia, trzeba rozbierać kawałek po kawałku - chyba nie ma innej opcji.. 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...