Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam serdecznie,

Jak widać zapewne jestem nowy i zielony.... Chcę dziecku i przy okazji sobie zrobić prezent w postaci repliki karabinu wyborowego tak aby w wolnym czasie ustawić sobie cel lub tarcze i ładować dla przyjemności. Raczej nie planuję bawić się w jakieś wyjazdy i grupowe strzelanie, ale zależy mi na tym aby sprawiało nam to frajdę, a jak zacząłem się rozglądać to pokonał mnie temat pt. ten elektryczny ten gazowy a ten jeszcze inny. Proszę o radę co najlepiej wybrać, jaki rodzaj "napędu" i jaką firmę.

 

Pozdrawiam i z góry wielkie dzięki.

Link to post
Share on other sites

Ja się na karabinach wyborowych ASG nie znam. Jak chcesz żeby Ci ktoś tutaj doradził to podaj przede wszystkim budżet.

Podobno SSG24 od Novritscha jest całkiem dobre jak na replikę z pudełka, ale mówią też że spora cześć ceny tej repliki to marketing i można zrobić to samo za mniej u dobrego serwisanta. https://novritsch.com/product/novritsch-ssg24-airsoft-sniper-rifle/

I musisz się oczywiście liczyć z tym że replika ASG za 2000 zł, będzie miała gorszy zasięg i celność niż wiatrówka za 500 zł. 3J a 17J to jednak różnica nie do przeskoczenia.

Link to post
Share on other sites

Pytanie jak chcesz strzelać? Replika elektryczna="ogień półautomatyczny i automatyczny" , sprężynowa- po każdym strzale musisz przeładować. Jeśli chcesz strzelać tylko do tarcz czy puszek to odległość 20-30m max żeby była jakaś skuteczność, 2 jako osoba nowa raczej nie chcesz wydać fortuny (tak zakładam). Określ budżet ile chcesz przeznaczyć, druga sprawa to że nawet najtańsza wiatrówka za 100-200zł, o ile nie ma krzywej lufy co u żółtych majfriendów jest możliwe, będzie celniejsza niż większość replik asg. 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...