Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Specna Arms Core


Recommended Posts

Siemka, ostatnio patrzę po replikach, najbardziej spodobały mi się te od Specny. Nie mam jeszcze ASG, chce wydać na replikę do 550-600zł. Zależy mi żeby była ona w jak największej części z metalu, tutaj modele które mi się podobają:

https://www.taniemilitaria.pl/pl,m4-sa-c08-core-specna-arms,0,5,6,7,17479.html#opis
https://www.taniemilitaria.pl/pl,m4-sa-c05-core-specna-arms,0,5,6,7,17473.html#.W9_u_nuZ1EY
https://www.taniemilitaria.pl/pl,m4-sa-c04-core-specna-arms,0,5,6,7,17471.html#.W9_wPnuZ1EY

Chciałbym, żeby replika w przyszłości była ztuningowana, lepsza sprężyna m130, mosfet, okablowanie, akumulator. Patrzyłem na cm.28, z tego co ostatnio czytałem, te co teraz robią, nie są warte swojej ceny. Ogólnie najbardziej podobają mi się m4'ki, tak jak pisałem chciałbym, żeby były w dużej części z metalu, wypadają mi często rzeczy z rąk więc to kwestia zabezpieczenia :D

Edited by Naza
Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, Naza napisał:

tak jak pisałem chciałbym, żeby były w dużej części z metalu, wypadają mi często rzeczy z rąk więc to kwestia zabezpieczenia :D

... a tymczasem podajesz 3 linki do Specny Core, która w 90% wykonana jest z plastiku... mind fuck :o

 

Widzisz, na GF'ie była do 4 listopada dość fajna promocja. Np. repliki Specny warte 1000-1100zł kosztowały 700-800zł. Nieco ponad budżet, no ale...

Na ten moment z emek w cenie do 600zł TYLKO I WYŁĄCZNIE metalowa Specna.

 

16 minut temu, Krecikvacbanned napisał:

Nie masz pojęcia o czym piszesz. Polecasz bo masz czy jak? Miałem na serwisie większość tanich replik w tym Specnę Core, Spartaca, metalową Cymę, metalową Specnę w różnych wersjach zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych, miałem także WE, miałem VFC, EA - większość jak nie wszystkie repliki do 1k. Do 600zł TYLKO metalowa Specna jest warta uwagi. Wymienione przez Ciebie plastikowe G&G.... smród.

Edited by wallop
Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, Huba_lbn napisał:

W kwocie do 600 zł to do wyboru mamy: Gieta Specny, Mka Specny, Kałach CYMY, MP5 CYMY, AUG GFC. Coś jeszcze jest warte polecenia?

Najtańsza emka warta polecenia to:

https://gunfire.com/pl/products/replika-karabinka-specna-arms-sa-b02-chaos-grey-1152214937.html

 

Wydaje się być ciekawa ta mka, ale czy w rzeczywistości jest w sporej części metalowa?

Link to post
Share on other sites
41 minut temu, wallop napisał:

... a tymczasem podajesz 3 linki do Specny Core, która w 90% wykonana jest z plastiku... mind fuck :o

 

Widzisz, na GF'ie była do 4 listopada dość fajna promocja. Np. repliki Specny warte 1000-1100zł kosztowały 700-800zł. Nieco ponad budżet, no ale...

Na ten moment z emek w cenie do 600zł TYLKO I WYŁĄCZNIE metalowa Specna.

 

Nie masz pojęcia o czym piszesz. Polecasz bo masz czy jak? Miałem na serwisie większość tanich replik w tym Specnę Core, Spartaca, metalową Cymę, metalową Specnę w różnych wersjach zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych, miałem także WE, miałem VFC, EA - większość jak nie wszystkie repliki do 1k. Do 600zł TYLKO metalowa Specna jest warta uwagi. Wymienione przez Ciebie plastikowe G&G.... smród.

Czyli ta którą polecił kolega którego cytowałem?

Na stronie jest napisane że aluminium i stal, w rzeczywistości nie wiem ile tego w rzeczywistości materiału jest.

A cm16 jest za 620zl.

Edited by Naza
Link to post
Share on other sites

Chcesz metalową replikę tj. korpus ma być wykonany z metalu. Linkujesz Specnę Core w której korpus jest plastikowy. CM16 tak samo - korpus jest plastikowy.

Najtańszą wartą uwagi METALOWĄ repliką emki jest Specna. Poniżej Cyma, ale Cyma kosztuje dość podobnie, a jest sporo gorsza.

 

Co jest "bardziej" metalowe? Specna Core czy Specna metalowa...

 

Specna Core

>plastikowy korpus

>plastikowa prowadnica kolby

 

Specna Metalowa

>metalowy korpus

>metalowa prowadnica kolby

 

W obu wnętrze dość podobne, ale nawet tutaj Specna Core imo jest gorsza. Naprawdę, takie info znajdziesz w każdym sklepie w którym jest ta replika więc nie wiem w czym mielibyśmy Ci więcej pomóc. Info nt. obu Specn także na tym forum jest sporo.

Edited by wallop
Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, wallop napisał:

Chcesz metalową replikę tj. korpus ma być wykonany z metalu. Linkujesz Specnę Core w której korpus jest plastikowy. CM16 tak samo - korpus jest plastikowy.

Najtańszą wartą uwagi METALOWĄ repliką emki jest Specna. Poniżej Cyma, ale Cyma kosztuje dość podobnie, a jest sporo gorsza.

 

Co jest "bardziej" metalowe? Specna Core czy Specna metalowa...

 

Specna Core

>plastikowy korpus

>plastikowa prowadnica kolby

 

Specna Metalowa

>metalowy korpus

>metalowa prowadnica kolby

 

W obu wnętrze dość podobne, ale nawet tutaj Specna Core imo jest gorsza.

Mógłbyś podać link do tej specny? Byłbym bardzo wdzięczny, to ta bez baterii i akumulatora?

Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Naza napisał:

Wydaje się być ciekawa ta mka, ale czy w rzeczywistości jest w sporej części metalowa?

Tak ta Specna ma metalowy korpus, przeczytaj opis produktu:

https://gunfire.com/pl/products/replika-karabinka-specna-arms-sa-b02-chaos-grey-1152214937.html

Jest to przyzwoita baza, którą można później tuningować, ale jak już się bardziej wkręcisz to i tak kupisz coś lepszego.

 

 

Jak ktoś ma wątpliwości czy ASG mu się spodoba i chce wydać mało na replikę, to tak też można. Kupujesz replikę która jest polecana i którą łatwo sprzedać.

Do CQB: MP5 od Galaxy ~300 zł

DO Lasu: G36 od CYMY/JG ~400 zł

Repliki plastikowe, ale ze względu na swoją konstrukcję nie łamiąsię jak plastikowe eMki

Link to post
Share on other sites
31 minut temu, Huba_lbn napisał:

Tak ta Specna ma metalowy korpus, przeczytaj opis produktu:

https://gunfire.com/pl/products/replika-karabinka-specna-arms-sa-b02-chaos-grey-1152214937.html

Jest to przyzwoita baza, którą można później tuningować, ale jak już się bardziej wkręcisz to i tak kupisz coś lepszego.

 

 

Jak ktoś ma wątpliwości czy ASG mu się spodoba i chce wydać mało na replikę, to tak też można. Kupujesz replikę która jest polecana i którą łatwo sprzedać.

Do CQB: MP5 od Galaxy ~300 zł

DO Lasu: G36 od CYMY/JG ~400 zł

Repliki plastikowe, ale ze względu na swoją konstrukcję nie łamiąsię jak plastikowe eMki

Problem to brak akumulatora, od razu bym musiał lipo i prostownik kupowac.

Polecacie jakieś? Razem z ładowarką do 100.

Edited by Naza
Link to post
Share on other sites

Naza, odpowiedź na to jaki akumulator i jaka ładowarka znajduje się na tym forum. Wysil się i poszukaj.

 

Krecikvacbanned, a z czym porównywałeś CM16? Wiesz co siedzi w środku? Wiesz co się psuje? Znasz wady tej repliki? Dlaczego akurat CM16, a nie metalowa Specna?

 

 

Edited by wallop
Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, wallop napisał:

Naza, odpowiedź na to jaki akumulator i jaka ładowarka znajduje się na tym forum. Wysil się i poszukaj.

 

Krecikvacbanned, a z czym porównywałeś CM16? Wiesz co siedzi w środku? Wiesz co się psuje? Znasz wady tej repliki? Dlaczego akurat CM16, a nie metalowa Specna?

 

 

Jasne, czytałem o tej SA-b02, chyba się zdecydowałem, do tego prawdopodobnie lipo 11,1v 2000mah. Dzięki za pomoc w wyborze

Link to post
Share on other sites

Sugerując się tym co pisze GF o tej replice, lipo 11,1V zabije Ci tłok. Módl się aby GF się mylił i byś dostał wersję upgraded z tłokiem z pełną metalową szczęką. Pierwszy raz widzę wersję upgraded bez tłoka z metalową listwą :/

No i wybrałbym wersję ze skręcanym frontem, te na dociskającym deltaringu mają spore luzy.

Edited by wallop
Link to post
Share on other sites
42 minuty temu, wallop napisał:

Sugerując się tym co pisze GF o tej replice, lipo 11,1V zabije Ci tłok. Módl się aby GF się mylił i byś dostał wersję upgraded z tłokiem z pełną metalową szczęką. Pierwszy raz widzę wersję upgraded bez tłoka z metalową listwą :/

No i wybrałbym wersję ze skręcanym frontem, te na dociskającym deltaringu mają spore luzy.

Cokolwiek to znaczy, bo niestety prawie nic nie zrozumiałem :/
Pomijając, lepiej więc 7.4?

Link to post
Share on other sites
18 godzin temu, Naza napisał:

Cokolwiek to znaczy, bo niestety prawie nic nie zrozumiałem :/
Pomijając, lepiej więc 7.4?

To proponuje włączyć myślenie i zacząć czytać to co sklep pisze o replice.

 

2 godziny temu, Krecikvacbanned napisał:

Bez wątpienia metalowa specna jest lepszym wyborem od cm16 ze względu na metalowy korpus co lepiej się nadaje pod bazę.

Przyrównuję do specny, i z tego co wiem to w starych cm16 psuł się tłoki głowica z tego co pamiętam

 

W dniu 5.11.2018 o 12:44, Krecikvacbanned napisał:

Więc w końcu jak to jest? Specna lepsza czy gorsza w Twoim mniemaniu?

Link to post
Share on other sites
  • OFF locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...