Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Magazynek się zacina. Prawdopodobny problem ze sprężyną.


Recommended Posts

Witam.
Posiadam stalowe 5.45 mid capy cymy już od ponad roku, no i od pewnego czasu mam pewien problem... a mianowicie magazynki po prostu nie działają :|
Kulki podawane są tylko na singlu (lub czasami w ogóle), na auto wystrzeli co najwyżej dwie pierwsze. O dziwo same magazynki potrafią się zaciąć także przy zwalnianiu kulek (wyskakuje kilkanaście kulek, chwila przerwy, kolejne kulki, przerwa i tak dalej). Magazynki nigdy nie były smarowane, Stopniowego nabijania na początku też nie pominąłem. Na początku problem występował tylko przy pełnym nabiciu, więc biegałem z nabitymi do połowy (ok 60 kulek). Teraz w ogóle potrafią nie podawać ;-;
Syfu w środku nie ma (3 razy już były rozkręcane i czyszczone). Po strzelankach magi opróżniałem.
Kulki jakie używam to kilo9 (na przezroczystych midach podawały).
Po rozebraniu zauważyłem ciekawą rzecz i w sumie możliwe źródło problemu - sprężyny potrafią być  po prostu skręcone. Poza tym przy ich wsadzaniu przy pierwszym zagięciu czuć wyraźny opór (sprężyna nie chce dalej iść aż do pewnego momentu).

Jakiś pomysł co zrobić, lub jak naprawić lub gdzie dostać sprężyny do midów? 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...