Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaki pistolet elektryczny do 300 zł?


Recommended Posts

Nie jest to najlepszy pomysł zaczynać od pistoletu, ale nie będę w to wnikał.

W pistoletach elektrycznych nie ma dużego wyboru w tym budżecie - którykolwiek od CYMY, w środku wszystko to samo, różnią się wyglądem zewnętrznym. Najbardziej popularny to CM030, czyli replika Glocka - popularny CymoGlock.

W tym budżecie zmieścimy też pistolety maszynowe do Well - Scorpion, MP7, Ingram.

Może by się udało znaleźć jakieś MP5 od Galaxy z promocji w tej cenie.

Link to post
Share on other sites

Jeśli chcesz biegać w lesie z boczniakiem to szybko się przekonasz, że nie masz szans. No chyba, że lubisz biegać.

W budynkach to spoko tylko musisz pamiętać, że jeden magazynek to za mało, a w szczególności jeśli boczniak ma być twoją główną bronią.

Co do elektryka to tak jak kolega Huba_lbn wyżej pisał:

Quote
On 11/13/2018 at 7:34 PM, Huba_lbn said:

W pistoletach elektrycznych nie ma dużego wyboru w tym budżecie - którykolwiek od CYMY, w środku wszystko to samo, różnią się wyglądem zewnętrznym. Najbardziej popularny to CM030, czyli replika Glocka - popularny CymoGlock.

 

Ja od siebie też polecę: CymoGlocka CM030(Polecam wydłużony mag na 60 kulek, koszt 30zł), fajną Berette CM126(Fajnie wygląda wersja Tan), którą na Allegro znalazłem za 206zł, a magi po ~30zł(Wydłużony mag od CymoGlocka nie będzie pasować no chyba, że utniesz dzyndzel od zawieszki do repliki) albo CM127 :). Jeśli wolisz Colty to możesz kupić CM123 ale słyszałem, że jest trochę gorszej wykonany niż CymoGlock. Jeśli weźmiesz, którą z tych Cymek to pamiętaj, że jest jeden magazynek do tych replik oraz mag ma słabe szczęki, więc uważaj na nie. Ja mam kupiłem sobie Berette CM126 :).

 

Huba_lbn ma rację i ja też na twoim miejscu bym celował w pistolety maszynowe od Wella albo Cymy.

Edited by TheSlowik1997
Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Lekka łopata z mojej strony.

W temacie pistoletów cymy. Mam cm.122, ale nie leży mi najlepiej z powodu całkiem sporego(grubego) chwytu pistoletowego. Pojawia się pytanie, jak wyglądają chwyty pistoletowe w cm.127 i cm.128 w porównaniu do cm.122? Chciałbym mniejszy, bardziej poręczny. Zarówno subiektywne opinie jak i twarde dane wymiarów byłyby mile widziane.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...