Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

A.I.R.S.O.F.T History poland FaceBook

Recommended Posts

Odnośnie FB, to na dwoje babka wróżyła, są plusy i minusy owego portalu.....
Ostatnio a dokładniej 26/12 16:31 dostałem takowego sms od "FACEBOKE"

Bogdanie! wróć do Facebooka, klikając tutaj...................

Najpierw blokują, później zapraszają typowe LEWACTWO.
Na szczęście ten ciężki rok się kończy i mam nadzieję że przyszły przyniesie więcej Dobra :)

Pozdro

Ahmed

Dla mnie FB jest istotnym uzupełnieniem zabawy w ASH, łatwiejszy i przyjemniejszy w obsłudze niż (obecny) WMASG. Do tego jest jeszcze messenger. Nie zamykajmy żadnych "kanałów dystrybucji" naszego (wciąż) elitarnego hobby. FB zdaje się, że zamyka wszystkie strony gdzie jest "o walce" (poprawność) lub "się handluje" (marketplace). Z jakimś mitycznym "lewactwem" nie ma to nic wspólnego.

Kanał na YT jak najbardziej tylko jak to ma działać ? Jest już Dziećka (Gustlik44) i wielu innych.

18 godzin temu, SikorPL napisał:

Dla mnie FB jest istotnym uzupełnieniem zabawy w ASH, łatwiejszy i przyjemniejszy w obsłudze niż (obecny) WMASG. Do tego jest jeszcze messenger. Nie zamykajmy żadnych "kanałów dystrybucji" naszego (wciąż) elitarnego hobby. FB zdaje się, że zamyka wszystkie strony gdzie jest "o walce" (poprawność) lub "się handluje" (marketplace). Z jakimś mitycznym "lewactwem" nie ma to nic wspólnego. 

Kanał na YT jak najbardziej tylko jak to ma działać ? Jest już Dziećka (Gustlik44) i wielu innych.

Jak dla mnie to zamykanie strony bez podania wyraźnej przyczyny ( NA PIŚMIE !!! nawet w formie elektronicznej ) i możliwości przez to odwołania  się od decyzji pachnie właśnie "poprawnym mitycznym lewactwem" i dowodzie braku wolności słowa.  Przecież każdy z nas zakładając profil na FB wyrażał zgodę na regulamin podpisywał się  pod nim swoimi danymi.  Nie ma to znaczenia także, że FB to prywatna firma i może robić co chce, szczególnie gdy  definiuje swój regulamin.  Piszesz zatem o "walce" i dziwi mnie to bo FB zamyka także inne strony niekoniecznie związane z tym słowem ( profil Marszu Niepodległości banowany kilkukrotnie ) a handel jest dopuszczony tylko na stronach do tego powstających  np. "Graty z Chaty" etc. CO do stron związanych z bronią ostrą to jest także kilka i jak dotąd mają się dobrze, choć nieraz widuję tam zdecydowanie lepsze wpisy  niż były u nas.  

Nie chodzi  mi oczywiście o walkę z FB bo sprawa  jest rozwiązana przez założenie nowego profilu. Jednak w takich przypadkach chodzi tylko o przyzwoitość i przejrzystość działań firmy zwanej FB.

Z kolei po rozmowach z kolegami z rekonstrukcji dowiedziałem się  jak oni muszą konfabulować na swoich hobbystycznych profilach by nie być banowanymi. Omijać słowa niebezpieczne, a to co mi powiedziano to istna farsa, tragikomedia. I jak się to ma  do jedynie słusznej, poprawnej,  linii wolności słowa HA :)  

Panowie dość. Koniec z pisaniem o lewactwie, wolności słowa i polityce FB.

Temat dotyczy zamknięcia jednej z grup na FB. Nowa grupa została otwarta, więc powiem za Horatio Cainem - case closed. Do dyskusji na temat bolączek trawiących polskie ASH jest osobny temat, a  w tym wszystkie kolejne posty polecą w eter.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...