Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ASH „Przystanek – STALINGRAD!!!”, 09/03/2019, Otwock


Recommended Posts

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Aktualizacja listy:

 

Rosjanie:

PIERWSZY!!! - Kolba

2. Bullet

3. Foorman

4. Daffi

5. Szósty

6. Cortes

7. Tow. Dominow

8. Daro

 

Niemcy:

1. Sikor

2 Klauss

3. Dziećka

4. Ashigara

5. Cress

6. Meister

7. Adam S.

8. Gregorius 

9. Borec

10. Hanz

 

Zachęcam także od zgłaszania się na postacie funkcyjne. Jak na razie mamy tylko Zast. Dowódcy i RTO u Rosjan

Link to post
Share on other sites
11 godzin temu, SikorPL napisał:

Marek, ja mogę jako zastępca pomóc dowódcy w implementacji najlepszych wzorców taktycznych 101ej zdobytych jako podwójny agent ;-)

Jako, że jesteśmy w trakcie bitwy Stalingradzkiej, rozumiem, że chodzi ci o 101 Dywizję Lekką zdobywającą aktualnie Kaukaz? Ale jak takie doświadczenie może pomów w walce miejskiej? Chyba, że chodzi ci o zinfiltrowanie rosyjskiej 101 Dywizji Strzeleckiej. Ale oni to raczej nie mają najlepszych wzorców taktycznych...

Jak na razie o innych ciekawych dywizjach z numerem 101 mi nic nie wiadomo ;) 

 

Zgłoszenie na funkcję przyjąłem :) 

 

 

Edited by XrayPl
Link to post
Share on other sites
W dniu 21.01.2019 o 14:10, XrayPl napisał:

Aktualizacja listy:

 

Rosjanie:

PIERWSZY!!! - Kolba

2. Bullet

3. Foorman

4. Daffi

5. Szósty

6. Cortes

7. Tow. Dominow

8. Daro

 

Niemcy:

1. Sikor

2 Klauss

3. Dziećka

4. Ashigara

5. Cress

6. Meister

7. Adam S.

8. Gregorius 

9. Borec

10. Hanz

11. Lee

12. Pazur

13. Hajdi

14. Wade

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Hejo, szybkie pytanko odnośnie zasad - czy km-ista (MG42) oprócz 300 sztuk załadowanych do repliki może tachać ze sobą skrzynię amunicyjną? Czy też cała rezerwa patronów przypada na towarzyszących amunicyjnych (plus ile skrzynek może tachać jedna osoba-amunicyjny)?

Link to post
Share on other sites
12 godzin temu, SturmFJ napisał:

Hejo, szybkie pytanko odnośnie zasad - czy km-ista (MG42) oprócz 300 sztuk załadowanych do repliki może tachać ze sobą skrzynię amunicyjną? Czy też cała rezerwa patronów przypada na towarzyszących amunicyjnych (plus ile skrzynek może tachać jedna osoba-amunicyjny)?

 

12 godzin temu, Zee napisał:

Podpinam się pod pytanie.  Myślę że opcja tachania skrzynek z amunicją jest ciekawa.

Hej, 

W sumie słuszne pytania bo kwestia tej amunicji jest bardzo pobieżnie opisana. Operator KM może przy sobie nosić tę skrzynkę z amunicją, ale lepiej jakby miał od tego amunicyjnych. Skrzynek można tachać ile się chce i przez dowolną liczbę osób. Ale we wszystkich łącznie nie może być więcej jak te 900 kulek. 

Ogólnie fajnie by było, jakby drużyny km składały się z kilku osób i tę amunicję miały na kilka skrzynek podzielone (np. 3 skrzynki po 300 kulek (czyli pełny mag km) w każdym) . Na pewno ułatwi to wsparcie operatorowi jak i przyśpieszy działanie całej sekcji. 

Edited by XrayPl
Link to post
Share on other sites
13 minut temu, darsit napisał:

Witojcie :)

Pytanko odnośnie pirotechniki; naprawdę nie będzie można używać "granatów grochowych" :/ ... na ostatnim Klużu moim zdaniem dawały fajny klimat ...

Hej, 

tutaj bardziej chodzi o to, żeby nie używać żadnych środków pirotechnicznych powodujących hałas i huk. W nie zbyt sporej odległości mieszkają ludzie i po prostu ma to im nie przeszkadzać. Bodajże wszystkie odbywające się tam strzelanki nie używają takiego piro. Jak trochę pokrzyczymy czy coś będzie powiedziane przez megafon to nie taki problem, jakby co chwilę latały granaty z częstotliwością jak na Klużu. Ale jeśli ktoś ma pomysł na "ciche" i bezpieczne granaty to można się nad tym zastanowić ;) 

Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, SHOGUN_YAMATO napisał:

Hm... się zastanawiam. Pytanie, po stronie ZSRR osoba uzbrojona w M3A1 to byłby jakiś poważny problem? Ta relika nie ma tylko full-auto, żeby nie było. Pytam, bo możliwe, że będę razem z żoną. Ja biegam z PPSh-41, zatem tu problemu nie będzie.

Nad udziałem w imprezie się nie ma chyba co zastanawiać ;) M3A1 to żaden problem :) 

Link to post
Share on other sites

Aktualizacja listy:

 

Rosjanie:

PIERWSZY!!! - Kolba

2. Bullet

3. Foorman

4. Daffi - RTO

5. Szósty

6. Cortes

7. Tow. Dominow - Zast. dowódcy

8. Daro

9. Pit

 

Niemcy:

1. Sikor

2 Klauss

3. Dziećka

4. Ashigara

5. Cress

6. Meister

7. Adam S.

8. Gregorius 

9. Borec

10. Hanz

11. Lee

12. Pazur

13. Hajdi

14. Wade

15. Loperenco 

16. Zee - Sanitariusz

17. Michał

 

Poza tym jest jeszcze dużo nie opłaconych zgłoszeń. Prosiłbym by w miarę możliwości je uzupełnić. Funkcje do zajęcia: U Rosjan - sanitariusz i dowódca, u Niemców - 2x Rto, dowódca i zastępca

Edited by XrayPl
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...