Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Przerobianie cymy 350 na obrzyna.


Recommended Posts

Witam, przerabianie takiej repliki jest proste, warto ją rozebrać do operacji skracania lufy, ewentualnego skracania magazynka podlufowego. Osobiscie robiłem taką operacje na double eagle m56dl. Poza lufą i atrapą magazynka rurowego (czy jak to sie tam zwie), skracałem u siebie lufy wewnętrzne, wywaliłem prowadnice kolby, żeby został sam chwyt pistoletowy, przerabiałem zakończenie magazynka, przyrządy celownicze przenosiłem z odciętego kawałka na właściwą lufę itd. Jak chcesz podeśle fotke. Biorąc pod uwagę, że lufy wewnętrzne we wszystkich wersjach są o wiele krótsze niż lufa zw. najpewniej nie bedziesz musiał nic z nimi robić. Nie wiem tego na 100% ale wydaje mi się, że w przypadku "3-shotów" lufy wewnętrzne we wszystkich wersjach od obrzyna do najdłuższej wersji są tej samej długości więc jeśli znajdziesz wersje z najdł. lufą a niższą ceną to i tak nie bedziesz musiał bawić się ze skracaniem luf wewnętrznych. Co do samego chwytu pistoletowego w mojej wersji było to proste. W stałych kolbach po odcięciu zbędnego materjału pozostanie dziura którą musiałbyś jakoś zaślepić, np poksyliną i pomalować. Co do samych części zewnętrznych do shotgunów poza ładownicą na shellsy montowaną na zamek nie znalazłem nic więc albo kupisz coś co nie wymaga zbytniej ingerencji albo "zrób to sam" . Pozdro

Edited by sjzmisiek
Link to post
Share on other sites

Chętnie bym zobaczył. :D
Długość lufy raczej nie ulegnie zmianie (różnica tam w paru cm między 350 a 357), więc krojenie lufy można pominąć.
A wiadomo jak z ewentualną zamianą elementów plastikowych na drewniane? Podejrzewam że samemu trzeba by wystrugać, szczególnie, że przy robieniu chwytu grzechem byłoby zostawienie plastikowego uchwytu przeładowania. A drewna na obrzynie... uh... ^^
No i gdybym szedł na łatwiznę czyli 357 to jest sposób na pozbycie się risów z góry? :P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...