Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z fpsami - Gumka Hop Up


Recommended Posts

Hej ludziska, mam problem z moim G&P, jest to full tuning z komora prowin. Na stockowej działo się jednak to samo...liczyłem że komora to rozwiąże.
Replika pluje kulkami. Wygląda to jak jakaś nieszczelność, fpsy zamaist 450 to 210, 220 niestabilne. ALE dzieje się to tylko na niektórych gumkach. Mam w domu 11 gumek Hop Up - GnG, GP, Systemy, zielona.

Na wszystkich POZA jedną (wyjęta z ICSa) dzieją się cuda, na tej jednej wszystko działa okej. Problem taki że gumka się przetarła....nie mogę doprowadzić tego crapu do działania...pomocy.

 
Link to post
Share on other sites

Ciężki problem. A sam to składałeś :) Pytanie może humorystyczne, może ironiczne :) Ale na poważnie. Jak zmieniłeś 11 gumek i dalej nie gra. To jaki wniosek ? Zawsze przy zmianie oryginalnej komory zaczynają się schody. Może  nie zawsze, ale przeważnie. A Prowin potrafi być fajny albo bardzo wredny. U Ciebie pewnie chodzi o dopasowanie długości dyszy do czoła gumki żeby się układ uszczelniał. Może być też sam kształt czoła dyszy do gumki. Ale to mniej. Jeśli masz jakieś miejsce na regulację docisku komory z lufą do dyszy czy to oringami, sprężynką, czy co tam stosujesz. To zacznij od tego. Mniejszy docisk, większy docisk. Czasami różnica 0,1 mm działa cuda. A nie próbowanie worka gumek. Zwykle jak trzy, cztery gumki polecane i sprawdzone wśród użytkowników nie działają jak trzeba. To nie tu jest problem.

Link to post
Share on other sites

Kupiłem nową replike, była tuningowana. Mam o tym pojęcie, nie robiłem tego pierwszy raz. Zmieniłem wszystko w GB. Testowane były inne dysze, jest dobrana właściwa. Na jednej z 10 gumek które mam wsio działa, na reszcie jest problem - I taki problem nigdy w mojej karierze nie wystąpił, bujam się z tym już jakiś czas i dziś oficjalnie rozłożyłem ręce. Replika była u serwisantów, ŻADEN nie doszedł co może być nie tak.

 

Jakiej informacji brakuje to uzupełnię.

Link to post
Share on other sites

No to jeszcze magazynek, podawanie. To się dzieje na jednym konkretnym magazynku ? Czy na wszystkich które posiadasz ? Bo ja miałem kiedyś taki przypadek. Oryginalny w pewnym momencie zaczął strzelać co drugi raz normalnie. A innych producentów dalej strzelały normalnie. Nie wiem. Potem ten oryginalny magazynek rozebrałem i wyczyściłem i przesmarowałem silikonem. Chociaż nikt tu tego nie poleca. Ale zaczął strzelać normalnie.

Link to post
Share on other sites

Kolego. Nie mów do mnie KOLEGO. Rych, Rysiek mam na imię. No jaka twardość gumek ? 11 różnych twardości ? To są różnice w zależności od temperatury w jakich gumka pracuje, mocy, itd. Ale nie są to różnice 200 fps ? Tak rozmawiając z Tobą zaczynam mieć wrażenie że robisz tu jakąś podpuchę. Chciałem pomóc. Ale zawsze możesz się zwrócić do gościa który się zna na WSZYSTKIM. Ksywka na Wall...Coś mi tu zaczyna śmierdzieć.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...