Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

"Fedrunek v7" 18-19.05.2019r manewry 24h


Recommended Posts


14.02.2019r ruszają zapisy na Fedrunek v7

“Fedrunek V7

* To manewry drużynowe trwające nieprzerwanie przez 24h

* To słuchanie i wykonywanie rozkazów (zadań) na kilku szczeblach dowodzenia (sztab, pluton, drużyna fire-team)

* To duży zróżnicowany, wymagający teren leśny

* To 25 zdań (większych i mniejszych, cyklicznych i wielowątkowych) do wykonania

* To stała kontrola punktów strategicznych, punktów wydobycia, obrona własnej bazy i szturmy na wrogą. Wszystko po to aby zdobyć przewaga punktową.

* To z jednej strony działania dywersyjne na tyłach wroga i z drugiej strony, frontalne ataki na miejsca strategiczne

* To brak zaplecza sanitarnego, brak dostępu do prądu, brak stoisk z kiełbaskami i wata cukrową.

* To brak (alb minimum) snu, bo to nie czas na luksusy i przyjemności.”

 
Zapraszamy na grupę po pełne info o grze, tam teżw przyszłości znajdzie się link do rejestracji.

640x960_FB_POST.jpg

Link to post
Share on other sites

No to Panowie i Panie. Duży krok (czy w dobrą stronę, pokaże Fv7) i ukłon w stronę posiadaczy konwersji gazowych, czyli zmiana w regulaminie.

Wprowadzamy chronowanie replik przed grą. W grze mogą brać udział tylko repliki dopuszczone przez org.
Każda replika zostanie odpowiednio oznaczona (wg. mocy)
Repliki z konwersją - będą plombowane.
Dodatkowo wprowadzamy wyrywkową kontrolę replik w czasie gry(stale jesteśmy w terenie, więc to pewnik).

Limity FPS
*Broń boczna – MAX 350 fps na 0.2g czyli 1,14 J
*Full auto – MAX 450 fps na 0.2g czyli 1,88 J
*Tylko semi- MAX 550 fps na 0.2g czyli 2,81 J / obowiązek posiadania broni bocznej
*4-takt - MAX 650 fps na 0.2g czyli 3,93 J /obowiązek posiadania broni bocznej

Pozdrawiam Krauzak

Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, krauzak napisał:

 

Limity FPS
*Broń boczna – MAX 350 fps na 0.2g czyli 1,14 J
*Full auto – MAX 450 fps na 0.2g czyli 1,88 J
*Tylko semi- MAX 550 fps na 0.2g czyli 2,81 J / obowiązek posiadania broni bocznej
*4-takt - MAX 650 fps na 0.2g czyli 3,93 J /obowiązek posiadania broni bocznej

Pozdrawiam Krauzak

Dobra zmiana:)

Może w końcu uda mi się zmusić grupę byśmy przyjechali tą całą Polskę na Fedrunek;p

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
NASZYWKA.thumb.jpg.18067e5a4bc96bd1b779067514cf8220.jpg
 
Co tu dużo mówić? Zapisy na Fedrunek v7 Otwarte!!
 
Grupa Fedrunku v7:
 
Link do formularza rejestracyjnego:
 
Link do listy osób zapisanych:
 
Radzimy się spieszyć – bo miejsca szybko ubywają 
 
Pozdrawiam Krauzak!
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Muszę was pochwalić i po raz kolejny wyrazić moje zaskoczenie i niedowierzanie. W 24h zapisanych 330 ludzi, w dwa tyg po zapisach - opłacone 99,5% miejsc!!

Skuteczność 100% (te 0,5% to błąd statystyczny :);))

Składy stron blokujemy - nie będzie już zmian i przejść.
Możecie zaczynać knuć i planować.

My planujemy cały czas.
Naszywki już zaprojektowane, kończymy mapy, Zadania w 90% skończone i rozplanowane. Poprawiamy jakość map, próbek uranu i jeszcze paru rzeczy.

Działamy ciągle i bez przerw :)

Ps: Dostałem ostatnio kilka podobnych pytań...

Odpowiadam - Osoby, które nie dostały się na listę - proszę o cierpliwość i obserwowanie forum. 
Przy każdej edycji, 1-3tygodnie przed grą zaczyna się wysyp ludzi, którzy muszą zrezygnować bo mają wesele albo rodzą dziecko albo zapomnieli o urodzinach babci.

Więc macie szansę na dogadane się wskoczenie na czyjeś miejsce.
Czekajcie cierpliwie

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

556605805_LOGO(1)22.thumb.jpg.6a502814272dc7cfe50612667965b4d8.jpg

Panowie i Panie.

6 tygodni z hakiem do imprezy.
Mamy gotowe zadania.

Udostępniamy zatem link do 10 zadań głównych. W trakcie gry napotkacie jeszcze min 15 zadań dodatkowych - niespodzianek
 

Link: https://docs.google.com/document/d/1bemV24qYzfc35Fv9V1gMTaP0g8B-kZKCIbPuw_OvFl8/edit?usp=sharing

Głównie zależy nam na tym aby zapoznali się z nimi: dowódcy stron (Rafał Szczepanik, Michał Igor Górny) i d-cy drużyn...no i każdy gracz :)

ps: Udostępniam, bo obiło mi się o uszy, że na fedrunku jest za mało zadań :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
Nowy teren - nowa mapa.
Punkty nie wyglądają tak ładnie i równiutko jak na starej - no ale mamy do dyspozycji inny układ dróg, dodatkowo w gre wchodzą młodniki (albo wycinki) napotkane w lesie.
 
Z punktami bez zmian - tak jak pisałem wcześniej, kartka a4 z kodem + czasami skrzynia niespodzianka.
 
Punkt jest tylko miejscem gdzie należy szukać kartki - Promień nawet do 50m (czyli jak nam sie spodoba i gdzie nas nogi poniosą :D ) tak aby nie było za łatwo tego znaleźć, musicie mieć co robić przez 24h ;)
 
 
Padło kilka pytań o rozbijanie sie w bazach w piątek - Mówimy nie. Na teren gry wchodzicie dopiero w sobotę o godzinie.08.07 ;)
Link to post
Share on other sites
Fedrunek v7 już za nami. Wygrali niebiescy przewagą punktową. Czego im z całego serca gratuluję! Jednak nie mieli łatwo, musieli cały czas być w gotowości i ciągłym ruchu. Zielonym gratuluję wysoko postawionej poprzeczki i tego że “wstają z kolan”
Może następny fedrunek będzie należał do was? :)
Z relacji na żywo i na FB wynika że zielonym zabrakło trochę szczęścia i mogli być tym razem wygranymi
 
Proszę na starcie o kilka słów od was - abym wiedział co jest dobre a co spieprzyliśmy :) Możecie je napisać tu na wydarzeniu, na priv czy na maila.
Proszę też o przesyłanie filmów i zdjęć na asg.shield@gmail.com bo chcemy zrobić filmik z imprezy :)
 
Odprawa końcowa po imprezie to męczarnia - muszę wynająć lektora, który to po prowadzi następnym razem :) Po 3 nocach praktycznie bez snu, ciężko myśleć i sie wysłowić, więc zapomniałem o wielu sprawach, a więc:
Ja Krauzak jako główny organizator, bardzo dziękuję wszystkim, którzy mi pomogli. Moim znajomym (prywatnym i teamowym), którzy przyjechali te ponad 100km aby ubrać żółte kamizelki i pomagać w czym tylko mogli. Graczom z środowiska ASG Opole - za pomoc w ogarnianiu tego burdelu - dzień przed, w trakcie i po imprezie.
Dzięki dla Poligon ASG "Hotel Tenis" - za dogranie terenu i pomoc w dosłownie wszystkim na miejscu.
Dzięki dla chłopaków z RQS Airsoft za użyczenie chrono i jego wzorową obsługę w trakcie rejestracji.
Podziękowania dla dowódców za kawał dobrej roboty, masę zszarganych nerwów i kupę konkretnej harówki aby gra wyglądała jak najlepiej, a ludzie byli zadowoleni.
Podziękowania dla wszystkich, którzy przyjechali na grę i ostro walczyli, przelewające pot, krew i łzy :)
Podziękowania dla wszystkich, którym zapomniałem podziękować.
 
Co do plusów Fv7
-Całe zamieszanie z zmianą terenu chyba poszło na plus, podłapałem parę kontaktów i miejsc na przyszłość, więc może coś ciekawego jeszcze zorganizujemy.
-Z mojego punktu widzenia cała gra wyszła dobrze. Nie odnotowałem większych zgrzytów, nie musiałem przerywać gry, nikt nikomu nie dał po mordzie, no i mi tez się nie dostało.
-Super zaangażowanie stałych bywalców Fedrunku po obu stronach - dobrze przygotowane bazy, dobre dogranie drużyn oraz duża aktywność w czasie gry.
-Moje prośby o nie niszczenie skrzynek, zostały wysłuchane :)
-Zero problemów z efpesami, hapełami i innym problematycznymi sprawami.
Tylko jedno zgaszone ognisko za dania.
-Masa uśmiechów i zadowolonych mordek
- W grze wzięło udział 270 graczy
 
Z minusów:
-Dowózka gratów na bazy samochodami - istna tragedia w waszym wykonaniu, milion pytań, 10 aut z gratami, a generalnie założenie było takie jak na poprzednich fedrunkach - jedno auto na bazę przed startem gry. Wiem że warunki i wygoda, ale zrobiliście z baz kurort wczasowy. A z transportu rzeczy, prawdziwą karawanę. Na chwilę obecna jestem za całkowitym zakazem wjazdu aut na następną edycję.
-Spóźnienia i opieprzanie się. My stajemy na głowie aby wszystko przeszło szybko sprawnie i wg planu, a część ludzi nie może przyjechać na wyznaczoną godzinę,podejść do rejestracji, inni nie mogą przyjść na wyznaczona godzinę na odprawę, a kolejni nie potrafią sie przesunąć i ustawić gdy są o to proszeni...dla mnie to dramat. Nie wspomnę już o graczach, którzy przy rejestracji nie wiedzą po której stronie walczą.
-Dezercja i spanie całą noc. Panowie i panie - to gra na 24h a nie na 12 czy 14 (licząc z godzinami porannymi). Zapisując sie na Fv7 mieliście świadomość tego że wymagane od was będzie ciągłe wykonywanie rozkazów przez 24h, a nie tylko kiedy wam się będzie chciało.
-Nie dograłem do końca opcji z zadaniami (o jednych zapomniałem, do innych za słabo sie przygotowałem) i dowódcy mieli utrudnione działanie w niektórych momentach.
-Daleko do domu ;)
- W puszce za fundacji Bracia znalazło się 72zł.- to mniej niż 30g na gracza ( ???) Dorzucę coś z fedrunkowych i przelewam na konto fundacji. Za 2-3tyg zorganizuje coś lokalnego specjalnie po to aby napełnić tą puchę :)
 
Tak czy inaczej - jestem zadowolony i bardzo wszystkim dziękuje za przybycie :)
 
Pozdrawiam Krauzak
 
Ps: Jak mi sie coś przypomni to dopiszę :)

link do podsumowania punktów:
https://docs.google.com/document/d/1d786Sy-947uXo_ZxNHR8eSS5rFtgcV0buhyOPCr1ej4/edit?usp=sharing
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...